Македонски | Shqip | English |

Punto | Виница | Возила | Автомобили

Fiat , 8
Daewoo , 1
Opel , 1
30 авг. 08:35 ,

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 23:14 ,

OPEL ASTRA 1.4 16V KARAVAN HITNO

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 14:58 ,

Fiat Punto 1.2 44kw

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 15:44 ,

Fiat Punto 1.9 jtd

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 11:36 ,

Fiat Punto

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
03 ноем. 20:52 ,

Fiat Punto Grande

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 23:52 ,

Fiat Punto 1.9 JTD

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 17:08 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 18:01 ,

Daewoo Tico

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 22:14 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -00

2 010 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

Слични пребарувања

Punto punto Punto Punto punto punto Punto Punto punto Punto

Кон почеток