Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vw golf,по категорија Автомобили,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vw golf | Сите | Автомобили | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 окт. 01:07 ,

VW Golf 5 2004

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 02:57 ,

Vw Golf 7, 1.6TDI Bluemotion

12 300 МКД

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
07 септ. 14:28 ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 11:04 ,

VW Golf

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
31 јул. 20:49 ,

VW GOLF 4

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 10:41 ,

VW Golf

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 20:22 ,

VW Golf 4 1.9

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 16:49 ,

VW Golf 1.9 TDI

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 14:04 ,

VW Golf 5 Plus 2.0 TDI 140 KS

5 390 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
24 окт. 14:51 ,

VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 19:43 ,

VW Golf 4 sdi

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 17:47 ,

VW Golf -92

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 40 000 - 44 999
12 авг. 11:48 ,

VW Golf 3 -92

1 150 ЕУР

Година: 1992
Километража: 40 000 - 44 999
23 апр. 19:06 ,

VW GOLF 1 -83

19 000 МКД Намалена цена

Година: 1983
Километража: 95 000 - 99 999
16 апр. 17:41 ,

VW Golf 1 1,6d -83

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1983
Километража: 15 000 - 19 999
17 мар. 19:17 ,

VW Golf -86

350 ЕУР

Година: 1986
Километража: 10 000 - 14 999
28 фев. 22:08 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105k -04

5 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 23:39 ,

VW Golf 3 benzin plin -95

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
22 јан. 22:35 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105k -05

6 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 ноем. 12:26 ,

VW GOLF 3 1.9 dizel -97

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 03:49 ,

VW GOLF 1.8 GL -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 05:08 ,

VW GOLF 4 110 TDI SO FUL OPREMA -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
22 јун. 19:36 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 131 KS HIGHLINE -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 јун. 18:46 ,

VW Golf 4 1.9 TDI HIGHLINE FULL OPREMA-00

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 01:03 ,

VW GOLF IV 1.4 16V KLIMA -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:16 ,

VW Golf 5 2.0tdi ful -05

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 01:22 ,

VW Golf 3 1.9tdi klima -95

1 999 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vw golf | Сите | Автомобили | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • vw golf во категорија Автомобили | BMW | 1-серии
  • Vw golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • vw golf во категорија Автомобили | BMW | X3 | X-модели
  • vw golf во категорија Автомобили | BMW | 530 | 5-серии
  • Vw golf во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • vw golf во категорија Автомобили | Yugo
  • Vw golf 4 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Sharan
  • VW Golf 7 во категорија Автомобили | Peugeot
  • Vw golf во категорија Автомобили | Opel
  • VW golf во категорија Автомобили | BMW

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации