Македонски | Shqip | English |

Zamena | Виница | Возила | Автомобили

Audi , 8
BMW , 4
Opel , 4
Citroën , 2
Ford , 2
Rover , 2
Daewoo , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Денес 00:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
12 авг. 15:34 ,

Peugeot 407 -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
20 фев. 13:41 ,

Mercedes-Benz ML 400 cdi

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
24 дек. 10:45 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 14:24 Претпријатие ,

MERCEDES C 200 BENZIN -02 MOZE ZAMENA

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 окт. 14:24 Претпријатие ,

BMW 525D -01 MOZE ZAMENA

3 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 14:24 Претпријатие ,

RANGE ROVER 3.6 V8 DIZEL -09 MOZE ZAMENA

20 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 14:23 Претпријатие ,

Audi Q7 3.0 -08

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 14:23 Претпријатие ,

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 14:23 Претпријатие ,

BMW 320d moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
11 септ. 23:14 ,

OPEL ASTRA 1.4 16V KARAVAN HITNO

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 17:44 ,

NISSAN SERENA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 20:49 ,

VW GOLF 4

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
01 јул. 14:12 ,

FORD 12-M TAUNUS

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
25 мар. 13:52 ,

Mercedes-Benz E 250 4Matik Zamena moze za pomala

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 22:06 ,

OPEL ASTRA

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 22:50 ,

Audi A4 1.9 Tdi 131ks. Moze zamena za Golf V

4 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 13:58 ,

BMW 530D

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 19:47 ,

Mazda 6

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 22:27 ,

Opel astra 1.7 cdti odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
16 авг. 22:20 ,

VW PASSAT 1.9TDI 85 KW -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 16:40 ,

Audi A4

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 19:48 ,

AUDI A6 3.0TDI Quatro S-line

12 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 18:01 ,

Daewoo Tico

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 15:51 ,

Audi A5 2.0 211ks

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
14 јун. 19:13 ,

Alfa Romeo 146

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 15:52 ,

AUDI A4 FULL

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 15:45 ,

Rover 200

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 19:18 ,

Citroen Berlingo 2.0 HDI moze i zamena

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 19:28 ,

VW Passat 1.9tdi 110ks -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 21:02 ,

OPEL KADETT -91

Година: 1991
Километража: 80 000 - 84 999
10 јул. 21:19 ,

Audi A6 3.0TDI Quatro s-line -10

17 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 06:26 ,

Alfa Romeo 147 -04 ili menuvam

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
18 фев. 01:03 ,

Rover 200 -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 11:54 ,

VW Polo 1.4 DIZEL -93

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 04:05 ,

FORD ESCORD 1.8 TD 66 KW 90KS MOZE ZAMENA-96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
12 окт. 05:08 ,

VW GOLF 4 110 TDI SO FUL OPREMA -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
01 авг. 15:40 ,

Mercedes E 250 D -99

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 јул. 15:43 ,

BMW 320d -03

5 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 10:12 ,

Citroen Saxo 1.5 d -02

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999

  • zamena во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Автомобили
  • zamena во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Автомобили
  • Zamena во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • zamena во категорија Автомобили
  • zamena во категорија Автомобили

Кон почеток