Македонски | Shqip | English |

leon | Виница | Возила | Автомобили

Seat , 2
Audi , 1
01 мар. 22:50 ,

Audi A4 1.9 Tdi 131ks. Moze zamena za Golf V

4 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 18:23 ,

Seat Leon 4x4 -02god

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 21:12 ,

SEAT LEON 1.9 tdi 110 ks -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999

  • leon во категорија Автомобили
  • leon во категорија Автомобили
  • leon во категорија Автомобили
  • Leon во категорија Автомобили
  • leon во категорија Автомобили
  • leon во категорија Автомобили
  • Leon во категорија Автомобили
  • leon во категорија Оштетени возила (за делови)
  • Leon во категорија Мобилни телефони
  • leon во категорија Автомобили

Кон почеток