Македонски | Shqip | English |

opel zafira | Виница | Возила | Автомобили

Opel , 4
02 мар. 10:13 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 6+1

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 15:34 ,

Opel Zafira 2.2 -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 12:50 ,

Opel Zafira 2.0dti itno

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 10:04 ,

Opel Zafira 2.0 cdti

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • Opel zafira во категорија Автомобили
  • opel zafira во категорија Возила
  • opel zafira во категорија Автомобили

Кон почеток