Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Volvo

240 , 1
244 , 4
340 , 1
440 , 12
460 , 13
760 , 1
850 , 2
C30 , 21
C70 , 3
S40 , 44
S60 , 40
S70 , 5
S80 , 29
S90 , 1
V40 , 58
V50 , 37
V60 , 6
V70 , 10
XC 60 , 20
XC 70 , 7
XC 90 , 32

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Volvo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:51
Линк
, ,

Volvo XC60 D4 2.0 diesel AWD Inscription

38 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
28 јун. 18:40
Линк
Претпријатие , ,

Volvo C30 R-design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
27 јун. 17:18
Линк
Претпријатие , ,

Volvo C30 R design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:40 Претпријатие ,

Volvo XC 60 2.4 D5 215ks 2013 Rdesign Mk tabli

16 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:51
Линк
, ,

Volvo XC60 D4 2.0 diesel AWD Inscription

38 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
27 јун. 17:18 Претпријатие , ,

Volvo C30 R design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
28 јун. 18:40 Претпријатие , ,

Volvo C30 R-design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 11:50 ,

Volvo 460

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 21:54 , ,

Volvo XC70 2.5t avtomatik

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 13:55 Претпријатие ,

Volvo V40 1.9TD 95ks

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 12:46 Претпријатие , ,

Volvo XC40 D4 AWD Business AT

30 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 22:04 Претпријатие , ,

Volvo S90 D3 150KS avtomatik momentum line unikat

32 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 06:23 , ,

Volvo C70 SE Lux

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
07 јун. 15:54 ,

VOLVO V50 2008god

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 18:47 Претпријатие ,

Volvo V40 84KW 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 12:40 , ,

Volvo XC90 2006 V8 4.4L LPG

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 19:49 Претпријатие ,

Volvo XC40 Geartronic 2.0 D3 150hp avtomatski

29 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 19:44 Претпријатие ,

Volvo XC40 2.0 D3 150hp geartronic automatic

30 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 19:19 Претпријатие ,

Volvo XC60 2.0 D3 150hp geartronic geartronic automatic

21 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 19:15 Претпријатие ,

Volvo XC40 Momentum 4x4 Geartronic 2.0 D4 190hp

33 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
28 мај 18:52 Претпријатие ,

Volvo XC60 2.0 D4 190hp momentum

20 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 14:04 , ,

Volvo C30

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 15:02 Претпријатие ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 23:05 , ,

Se prodava

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 08:13 Претпријатие , ,

Volvo S 60 2.0 dizel 2011

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 22:36 , ,

Volvo S40 II Diesel 2.0 136ks

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 мај 21:04 , ,

Volvo S60r design 2009

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 10:20 , ,

Volvo V40 benzin i plin

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 20:38 , ,

Volvo S80 AWD

12 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 01:29 ,

Volvo S40 2.0d 100kw, 2007 godina,6 brzini

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 23:01 Претпријатие , ,

Volvo 244 GLE avtomatik so plin moze zamena

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 07:02 Претпријатие ,

Volvo V50 1.6 HDI 80kw 2007

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар. 12:30 ,

Delovi za volvo s80

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
16 мар. 20:36 , ,

Volvo V 70 D5 2.4 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 21:54 ,

Volvo S80 2.4 D5 dizel

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 14:38 , ,

Volvo C30 1.6 dizel full oprema

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
09 јан. 19:46 , ,

Volvo S80 D5 2.4D AWD 2007

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 дек. 14:00 , ,

Volvo XC 90 2010 Executive Luxe

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
05 дек. 22:22 ,

Volvo XC 90 2.4d 185hp

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 22:22 ,

VOLVO XC90 2.4d 185hp

11 МКД

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 20:59 ,

Volvo V40 D2

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 17:54 , ,

Volvo XC90 inscripion

42 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 16:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 19:11 ,

Volvo C30 R-Design

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 18:11 ,

Volvo S40 odlicno socuvano 2006

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 09:19 ,

Volvo s60 D5

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 20:59 , ,

Volvo XC60 dizel 2009

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Volvo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации