Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Битола

Golf , 127
Passat , 81
T4 , 1
Bora , 3
Caddy , 6
Eos , 1
Fox , 5
Jetta , 9
Lupo , 3
Phaeton , 2
Polo , 41
Scirocco , 3
Sharan , 5
Tiguan , 3
Touareg , 6
Touran , 13
up! , 1
Vento , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 јун. 21:51 ,

VW Passat B7 Model limuzina

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 15:16 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 00:06 ,

VW Sirocco

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 01:19 ,

VW Siroko

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 23:10 ,

Se prodava siroko poveke info 075 929 555

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 01:09 ,

Се продава

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-547-VK – КЕЦ Битола

65 000 МКД

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-0835-AC KEC Bitola

120 000 МКД

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-3076-AC KEC Bitola

120 000 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 08:24 ,

VW Caddy stransko ocarineto vozilo

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:59 ,

Vw polo 1.4 tdi

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:02 ,

Polo1.4 16v 101ks benizn plin

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 19:25 ,

VW Golf 4 2001

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 07:45 ,

VW Golf 5 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 21:20 ,

VW Golf 4 1.9 TDI socuvan

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 21:13 ,

VW Golf 4 1.4 1999

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 14:36 ,

VW Tiguan 2.0TDI 115HP 2013

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 20:43 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9 TDI 2008 GOD

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 10:46 ,

VW Golf 5 1.9TDI 2005

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
26 фев. 18:37 ,

VW Passat dizel 1997

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 22:22 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9tdi 2004

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:25 ,

VW Polo bluemotion dizel 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 13:36 ,

VW Touran facelift 1.9 TDI

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 13:09 ,

Volkswagen UP! 1.0 MPI uvoz od Germanija

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
25 јан. 15:26 ,

VW Jetta 1.9 dizel 105ks

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 17:05 ,

VW Golf 5 2004

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 22:54 ,

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 12:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 12:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 12:32 ,

VW POlO 1.4 vo perfektna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 02:39 ,

Volkswagen jetta 1.9 TDI 77KW 105KS

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 10:38 ,

VW Polo 1.4 tdi 2008 200 000km

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 21:48 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 19:01 ,

VW Golf 3 1.6 benzin

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 17:56 ,

VW Fox 1.4 benzin odlicen

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 19:11 ,

VW Golf 1.4 benzin

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
23 јул. 12:26 ,

VW Passat 1.9 tdi

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 09:55 ,

VW Golf Plus 1.9TDI 105ks klimatronik

4 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 20:01 ,

VW Golf 4 1.6sr

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 16:32 ,

VW Passat 1.9 TDI 131 hp -03

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 16:23 ,

VW Bora 1.9tdi socuvana 1998

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 08:13 ,

VW Passat 1.9 tdi 2006

4 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 18:56 ,

VW Golf Plus vo odlicna sostojba

3 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 00:37 ,

VW Golf 4 tip top 2001

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
08 мај 03:35 ,

VW POLO 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 08:17 ,

VW Passat 2.0 Bluemotion 140ks

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 20:09 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 20:04 ,

Se prodava ITNOO!

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации