Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Битола

Golf , 119
Golf Plus , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 авг. 16:25 ,

Se prodava GOLF6

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 19:25 ,

VW Golf 4 2001

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 07:45 ,

VW Golf 5 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 21:20 ,

VW Golf 4 1.9 TDI socuvan

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 20:43 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9 TDI 2008 GOD

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 10:46 ,

VW Golf 5 1.9TDI 2005

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
20 фев. 22:22 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9tdi 2004

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 17:05 ,

VW Golf 5 2004

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 21:48 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 19:01 ,

VW Golf 3 1.6 benzin

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 19:11 ,

VW Golf 1.4 benzin

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
20 јул. 20:01 ,

VW Golf 4 1.6sr

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:56 ,

VW Golf Plus vo odlicna sostojba

3 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 00:37 ,

VW Golf 4 tip top 2001

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
23 апр. 20:09 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 20:04 ,

Se prodava ITNOO!

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 04:34 ,

VW Golf 3

27 000 МКД Намалена цена

Година: 1992
Километража: 25 000 - 29 999
10 мар. 16:47 ,

VW Golf 1.9tdi

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 15:16 ,

GOLF 7 1.6 TDI BIXENON,PARKPILOT.....ODLICEN

11 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 15:44 ,

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
28 окт. 09:55 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI Full Oprema

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 10:44 ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS TOUR -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 11:49 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 19:58 ,

GOLF6 1.6 TDI STYLE ODLICEN

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
08 мај 20:41 ,

Golf 4 karavan

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 17:59 ,

VW Golf 4 1.9tdi 110kw -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 17:00 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 11.19

18 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
01 мар. 12:35 ,

VW Golf 4 1.9TDI Kabriolet

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
24 јан. 23:36 ,

VW Golf -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
22 јан. 16:59 ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 05:21 ,

VW Golf 5 1.4 Registriran

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 16:39 ,

VW Golf 1.4 -08

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
28 јун. 22:06 ,

VW Golf 4

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
30 мај 15:28 Претпријатие ,

VW Golf 4

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 03:54 ,

VW VOLKSVAGEN GOLF 2002 1.9 TDI EKSTRA HIGH LINE

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
01 мај 03:40 ,

Vw golf 1.9tdi 90ks 66kw klima

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
04 апр. 23:01 ,

VW Golf

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
24 дек. 12:44 ,

VW Golf 3

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
24 дек. 07:56 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI/ 90KSRegjistrimi I Maqedoni

8 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
12 окт. 11:58 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 KS -05

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 23:37 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI -05 SERVISIRAN I REG -19

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг. 20:09 ,

VW Golf -94

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 08:38 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 12:45 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 90ks -05

4 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 12:37 ,

VW GOLF 5 -07 1.9 TDI 6 BRZINI NAVIGACIJA

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 22:26 ,

VW GOLF 7

14 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 10 000 - 14 999
02 апр. 17:10 ,

VW Golf 5

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
21 мар. 15:58 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 4motion

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации