Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf Plus

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Golf Plus | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:19 Претпријатие , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 tdi 2006

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:50 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 77kw 2006 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 12:05 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9 TDI 105ks 2006

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 21:09 Претпријатие , ,

VW Golf 6 Plus 1.4tsi 160ks DSG

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 18:59 , ,

VW Golf 5 Plus

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 12:50 ,

VW Golf 5 Plus Bluemotion 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 19:06 , ,

VW Golf Plus 1.9tdi 6 brzini

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 21:27 ,

VW Golf 5+ 2007 1.9

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 19:00 , ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi klimatronik

4 850 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 06:51 , ,

VW Golf 5 Plus 2005 dizel

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
23 фев. 20:47 ,

VW Golf Plus 2008

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
03 фев. 20:22 , ,

Се продава VW Golf Plus Vi

7 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 17:19 ,

Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 TDI goal

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 06:39 ,

VW Golf 5 Plus 1.9TDI mozi zamena

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 09:55 Претпријатие , ,

VW GOLF 6+ 1.6tdi HIGHLINE DSG 2011G

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 19:45 ,

VW Golf 5 Plus

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 14:16 ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 14:39 ,

VW Golf 5 Plus 1.9 dizel

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 18:38 , ,

VW Golf 5 dizel 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
24 ноем. 07:20 , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 TDI itno

3 980 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие ,

VW Golf Plus 1.9tdi 105ks 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 13:45 ,

VW Golf 5 Plus 2005

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 14:22 ,

VW Golf 5 Plus sport

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 10:28 , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 105 2005

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 авг. 18:06 , ,

Se prodava GOLF 5 PLUS! Odlicno socuvan

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 21:39 ,

VW Golf 5 Plus edition

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 09:06 , ,

VW Golf 5 Plus 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 09:55 ,

VW Golf Plus 1.9TDI 105ks klimatronik

4 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 00:10 ,

VW Golf Plus 20 tdi 140ks

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 09:32 , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 TDi 105ks

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 18:56 ,

VW Golf Plus vo odlicna sostojba

3 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 12:08 , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 08:17 ,

VW Golf 6 Plus 1.4 TSI 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 19:04 , ,

VW Golf Plus 1.9 TDI 105 ks

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 23:00 , ,

VW Golf 6 Plus 2009

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 21:11 , ,

Motor za VW Golf 6 plus

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 18:27 Претпријатие ,

VW Golf Plus 1.9tdi 105ks klimatronik

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:01 , ,

WV Golf Plus 2006

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
12 мар. 14:43 ,

VW Golf Plus 1.9tdi 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 18:39 ,

VW GOLF 6 PLUS 2.0TDI 143ks COMMON RAIL ALKANTARA MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 13:36 , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 14:05 , ,

VW Golf Plus 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
05 фев. 20:53 , ,

GOLF 5 PLUS

4 299 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 11:48 , ,

Golf 5 plus 2005 1.9TDI 105ks

4 299 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 18:09 ,

GOLF 6 PLUS 2011 GOD

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
26 дек. 05:38 ,

VW GOLF PLUS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Golf Plus | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации