Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 авг. 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

11 авг. 09:24 ,

VW Golf 5 GT SPORT 4x4

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 13:50 ,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 08:58 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
04 апр. 08:29 ,

VW Golf 6 tdi 2011

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 22:10 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 77kw

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
18 дек. 18:39 ,

GOLF 5 KARAVAN

1 111 МКД

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 08:12 ,

VW Golf 1.9TD full oprema

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
28 ноем. 11:50 ,

VW Golf 7 dizel 2014

11 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 22:46 Претпријатие ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS FULL -UNIKAT AUTO-

5 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 00:52 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
30 септ. 20:22 ,

Golf 4 TDI 1.9 Diesel 90

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
10 септ. 04:58 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 21:44 ,

Prodavam 4 15ki Bandazi Volkswagen

4 500 МКД

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
20 авг. 21:36 ,

Prodavam bandazi so se gumi od Golf 15ki

300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
08 авг. 17:14 ,

Golf 1.4tsi 118kw

5 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 09:25 ,

GOLF 5 TDI 1.9

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 јул. 22:46 ,

Cetiri 15ki bandazi VW

4 500 МКД

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
27 јун. 14:35 ,

GOLF 5 /1.9

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 22:19 ,

Prodavam 4 15ki Bandazii Volkswagen

4 500 МКД

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
21 јун. 22:06 ,

Prodavam bandazi so se gumi od Golf 15ki

300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
12 јун. 22:47 ,

Ppp

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
22 мај 21:54 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS, COMFORTLINE,SWISS, DO REGISTRACIJA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 21:31 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks Comfortline 2005 so 5 brzini

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 00:14 ,

Bandazi so gumi od VW Golf 15ki

350 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
23 апр. 20:55 ,

Golf 7 1.4 Tsi R-line

15 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 23:55 ,

Cetiri 15ki bandazi i ratkapni za VW

400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
19 апр. 23:43 ,

Cetiri 15ki bandazi i ratkapni za VW

7 000 МКД

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
28 мар. 23:38 ,

VW Golf 1.9TDI 2005god

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 04:34 ,

Golf 4 GTI 1.8Turbo benzin plin Sport

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

Golf 4 GTI 1.8 Turbo. Benz/plin

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 13:50 ,

GOLF V, GOAL Опрема

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 18:56 ,

Vw golf 2005 itno

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 20:22 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2005/2006god FULL OPREMA

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 21:07 ,

Se prodava

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
14 јан. 09:23 ,

VW Golf 7 1.6 dizel -14

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
11 јан. 20:09 ,

Prodavam GOLF 1.6 TDI 77 KW

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 05:38 ,

Golf V 1.9 TDI

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 20:51 Претпријатие ,

GOLF 6 1.6 TDI 105 ks FULL-UNIKAT AUTO-2012

5 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 01:17 ,

VW Jetta 1.9TDI 2006

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 08:10 ,

Golf ll 1.6 diesel... Mozi zamena.. 075 309 230

999 ЕУР

Година: 1987
Километража: 5 000 - 9 999
09 ноем. 12:45 ,

VW Golf 4 -99

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
03 ноем. 16:36 ,

*** GOLF VII ***

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
01 ноем. 19:46 ,

VW GOLF 1.6 110ps Moze zamena

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
09 окт. 13:20 ,

VW Golf 2.0 DSG

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 03:14 ,

VW GOLF5 1.9 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 20:12 ,

VW Golf 5 2.0 benzin

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
19 септ. 20:11 ,

VW Golf 5 2.0 benzin

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
07 авг. 21:54 ,

Golf5 1.9

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 16:10 ,

Otkupuvam havarisani vozila ili so defek

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
07 мај 21:59 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 90ks FULL UNIKAT AUTO -06

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Golf | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации