Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | VW Volkswagen

Golf , 2534
Golf Plus , 129

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јун. 09:09
Линк
, ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 02:12 ,

Golf 1.9TDI 2007 klimatronik

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 07:53 ,

Se prodava golf 1.9 tdi full oprema

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 23:15 Претпријатие , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 tdi 2006

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 16:07 , ,

Prodavam Golf 3, Продавам Golf III

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 11:56 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi 2012

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:06 , ,

GOLF 5 GTI

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 21:25 ,

VW golf 5 1.4 tsi 92kw dsg F1 najnov uvoz Ch

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 14:52 Претпријатие ,

Volkswagen Golf 5 1.9 TDI goal

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 10:03 Претпријатие , ,

VW GOLF VI 1.6tdi UNITED 2012

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 11:52 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 11:50 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 77kw 2006 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 11:39 Претпријатие ,

VW Golf 2 1.6 T.D 1988

3 100 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 23:21 , ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 03:05 , ,

Golf V GTI

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 13:30 Претпријатие ,

VW Golf 1.9tdi 105ks highline uvoz Ch 2005 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 13:06 Претпријатие ,

VW Golf 1.6 TDI 105ks 156.000km nov navi 2011 MT Auto

7 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 16:26 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi highline 2010 euro 5

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 12:27 , ,

Golf 5 2.0 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 12:05 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9 TDI 105ks 2006

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 09:51 ,

VW Golf 5 1.6 BiFuel Comfortline (Fabricki LPG)+Extra Oprema

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
14 јун. 23:15 , ,

VW Golf 5 1.6 atestiran plin registriran cela godina

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 14:02 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 2005

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 09:09 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 13:13 ,

Golf 5 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
09 јун. 13:45 , ,

VW Golf 6

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 00:57 , ,

Golf5

1 111 111 МКД

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
08 јун. 16:02 , ,

Golf 5 1.9 Tdi

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 03:29 , ,

Prodavam Golf 5 1.9 TDI 2007

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 21:37 , ,

Se prodava golf 5 1.9 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 13:54 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2008 united

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 22:16 ,

Prekrasen Golf 5 1.9 TDI 77KW 4X4 6 Meniac Registriran

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 12:26 , ,

VW Golf 5 1.9 Tdi klimatronic karavan 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 18:30 , ,

VW Golf 5 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 14:15 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks goal verzija

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 20:00 , ,

VW Golf 5 2004

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 21:32 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 18:54 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 5 | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 GOLF 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации