Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Гостивар

Golf , 325
Passat , 122
T4 , 6
T5 , 3
Beetle , 6
Bora , 7
Caddy , 5
CC , 5
Crafter , 1
Fox , 3
Jetta , 10
Lupo , 4
Phaeton , 5
Polo , 59
Scirocco , 3
Sharan , 13
T1 , 1
Tiguan , 4
Touareg , 12
Touran , 27
Vento , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 авг. 15:36 ,

Shitet

1 100 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 18:12 ,

GOLF 7 1.6 TDI 77kw BLUEMOTION 2015

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 10:52 ,

VW TOURAN 1.6 TDI 2017

15 500 МКД

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 06:31 ,

VW Golf mk6r

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 11:26 ,

volkswagen touran 1.9tdi 77kw 6brzini

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 15:37 ,

Golf 4 1.4 benzin

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 16:41 ,

VW Golf 7 1.6tdi bluemotion 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 14:09 ,

Golf 4 1998

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
26 јун. 04:26 Претпријатие ,

Touareg

25 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 16:54 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 245KS 8G -2010

18 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 12:32 ,

Golf 3 1996 1.9 Dizel

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:29 ,

Golf 4 1.4 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 23:36 Претпријатие ,

Touareg

25 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 00:32 ,

VW Golf 4 1.6 cist benzin

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 23:25 ,

GOLF 5

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 23:25 ,

55555555

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 23:21 ,

55555555

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 01:48 ,

VW Golf 5 1.6fsi 2004

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 23:15 ,

VW Passat 2009 karavan

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 11:27 ,

VW Jetta 2.0

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
12 мар. 14:55 ,

VW Passat 2.0 TDI

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 00:49 ,

Passat

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 17:37 ,

VW Sharan 2.0 tdi blumotion Euro 5 140 ps

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 13:58 ,

VW Golf 5 dizel 2008

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
02 фев. 09:37 ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2011 full oprema

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
23 јан. 00:27 ,

VW Passat 2.0 dizel 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 19:45 ,

VW Golf 5 Plus

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 14:17 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 16:01 ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI 2012

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 00:55 ,

VW Golf 4 2004

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
22 ноем. 14:29 ,

VW Passat 2.0tdi 140ks 8v 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 19:05 ,

VW Passat 2.0tdi full oprema 2012

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 00:44 ,

VW Sharan 2.0tdi 2007

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
13 окт. 13:08 ,

VW Golf 5 TDI 1.9

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 19:13 ,

VW Caddy 1.6 DSG

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт. 18:45 ,

VW Polo 1.2tdi 2013

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
15 септ. 00:24 ,

Golf 7 1.6 tdi 81 2015 bluemocion

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
10 септ. 17:59 ,

Pasat R-line 2.0 190ks 2015 kupena vo mkd

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
07 септ. 01:51 ,

Golf 5

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 септ. 13:57 ,

VW Passat 2.0 motor so 140ks 2006 uvezen od Swiss

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 22:31 ,

VW Tiguan 2.0 TDI Sport&Style 4motion

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 21:29 ,

Se prodava polo 1.4

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 13:55 ,

VW Phaeton 3.0 TDI zamena za kola 2015+

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јул. 14:31 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 180.000km 2014

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
19 јул. 15:35 ,

VW Fox 1.2

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 12:20 ,

VW Golf 6 1.4 benzin

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 16:54 ,

VW Golf 6 1.4 benzin 2011

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
02 јул. 19:07 ,

VW Passat B6 4 motion tdi 2006

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации