Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Гостивар

Golf , 40
Passat , 20
Bora , 1
Lupo , 2
Polo , 7
Sharan , 3
Touareg , 2
Touran , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 15:41 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 12:33 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
28 јул. 08:54 , ,

Golf V 1.9

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
25 дек. 11:00 , ,

VW Golf 5 2008

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 23:27 , ,

VW Sharan 1.9 dizel 2009 itno

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 19:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 02:35 , ,

se prodava

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:31 , ,

se prodava

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 14:16 , ,

Touareg 2.5 TDİ QUATRO ,Top Sostojba

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 мај 11:33 , ,

Shitet pasat

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
27 мар. 21:11 , ,

Motor za VW Golf 6 plus

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан. 23:16 , ,

passat b7

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 01:18 , ,

vrapcist

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 19:59 , ,

VW GOLF 3

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
06 јан. 19:31 , ,

VW Golf 2.0 FSİ

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек. 13:41 , ,

VW Passat -12

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 04:08 , ,

Golf5 1.9 4motion105hp

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 00:14 , ,

VW Sharon

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 17:21 , ,

VW Passat

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
09 мар. 20:31 , ,

VW Golf 5 tdi 2.0 -08

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 дек. 21:28 , ,

VW Passat

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:57 , ,

VW Golf 5 2.0TDI moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 22:16 , ,

VW POLO 1.4 TDI Eco-Motor R-line

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
07 ноем. 16:25 , ,

VW TOURAN

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 18:45 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 116 KS 6 BRZINI

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
26 авг. 12:21 , ,

VW Sharan

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
24 авг. 19:07 , ,

Golf 4

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 04:27 , ,

VW Polo

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
16 јун. 12:41 , ,

VW Golf 3

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 19:03 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI FULL OPREMA 140 KS

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 19:14 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 11:06 , ,

VW Polo

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 16:45 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110 KS

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 13:07 , ,

VW Golf 3 tdi karavan

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 23:12 , ,

VW Golf moze zamena

1 500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 15 000 - 19 999
29 јан. 22:59 , ,

VW Passat 4motion

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 15:27 , ,

VW Passat 1.9 tdi

2 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 20:26 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 17:05 , ,

VW Passat 4x4

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 19:16 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
23 септ. 12:54 , ,

VW Touareg 5.0tdi 313ps moze zam so doplata

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 12:51 , ,

VW Golf 3

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 17:08 , ,

VW Passat 2.0 Dizel

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
06 апр. 01:31 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 77kw

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 22:20 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 77kw 169000km

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 22:27 , ,

VW Golf 3 vr6 2.8i

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 16:40 , ,

VW Golf -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 22:03 , ,

VW Passat 1.9 TDI 131ks -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации