Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 авг. 14:46 Претпријатие ,

PASSAT 2.0 TDI 140 ks FULL- UNIKAT AUTO-

5 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 13:41 ,

WV Passat 2.0 170hp

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 22:57 ,

VW Passat 2.0tdi bluemotion 2012

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 18:18 ,

VW Passat 2002 dizel

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 14:22 ,

VW Passat B5.5 2003 1.9 TDI dve crveni karavan 6 brzini

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
13 септ. 16:25 ,

VW PASSAT

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 10:23 ,

VW Passat B6

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 00:34 ,

VW Passat 1.6tdi 2010 dizel

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
15 јун. 22:05 ,

VW Passat dizel 2008

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
26 мај 08:40 ,

VW Passat 1.6 TDI 2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 14:59 ,

VW Passat 1.6 TDI highline

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 20:58 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2012g

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 17:56 ,

VW Pasat

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 18:52 ,

VW Passat 1.9TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 17:31 ,

VW Passat 1.9 tdi b5 110ks

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 00:48 ,

VW PASSAT 1.9 TDI ODLICEN !!

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
22 апр. 13:54 ,

VW Passat

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 19:09 ,

VW Passat 1.9TDI 131ks

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 15:12 ,

VW PASSAT REDIZAJN 1.9 131KS

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 01:08 ,

VW PASSAT REDIZAJN

200 000 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 23:16 ,

VW Passat -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 22:16 ,

VW Passat 1.9 tdi 131pc HIGHLINE

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 23:04 ,

VW Passat

200 000 МКД

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 17:51 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 110KS

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 21:06 ,

VW Passat 2.0 tdi

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 21:26 ,

VW Passat 2.0 tdi -13

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 16:14 ,

VW Passat 1.9 TDI

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 21:55 ,

VW Passat 1.9tdi Highline

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 22:14 ,

VW Passat

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 14:16 ,

VW Passat 1.9 tdi 131 ks 6 brzini

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 21:41 ,

VW Passat 1.9tdi 96kw AUTOMATIC

2 690 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 01:31 ,

2 predni sedista za Volkswagen POVOLNO

1 600 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
24 ноем. 17:56 ,

VW Passat 2.0 TDI 96 kw Extra

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 12:41 ,

VW Passat 2.0 b6

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 21:56 ,

VW PASAT 1.9 TDI FULL OPREMA

3 290 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:28 ,

VW PASSAT

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
28 мар. 12:55 ,

VW PASSAT

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
15 фев. 19:19 ,

VW Passat 1.9 Tdi Bluemotion -09

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 17:51 ,

VW Passat

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 17:30 ,

VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140HP -06 COMFORTLINE

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 18:33 ,

VW Passat

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
31 јул. 19:30 ,

VW PASSAT 1.9 POVOLNO

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 23:19 ,

VW Passat 2.0tdi

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 08:39 ,

VW Passat 1.9TDI moze zamena

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 апр. 20:15 ,

VW PASSAT

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 01:57 ,

VW Passat 1.9TDI Moze zamena

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
19 мар. 02:41 ,

VW Passat 1.9TDI Moze zamena

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 350 000 - 399 999
12 мар. 11:34 ,

VW Passat

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации