Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Polo | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Polo | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-547-VK – КЕЦ Битола

65 000 МКД

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-0835-AC KEC Bitola

120 000 МКД

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-3076-AC KEC Bitola

120 000 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 19:59 ,

Vw polo 1.4 tdi

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:02 ,

Polo1.4 16v 101ks benizn plin

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
11 фев. 15:25 ,

VW Polo bluemotion dizel 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 22:54 ,

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 12:32 ,

VW POlO 1.4 vo perfektna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
24 авг. 10:38 ,

VW Polo 1.4 tdi 2008 200 000km

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 03:35 ,

VW POLO 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 11:51 ,

VW Polo Classic vo odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 15:58 ,

Polo Classic во одлична состојба

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 08:51 ,

VW Polo 1.4 Benzin 59 kW

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 13:28 ,

Polo 1.2 2004 benzin

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 21:42 ,

Се продава POLO 1.4 TDI

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 18:20 ,

VW Polo

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 12:49 ,

VW Polo -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
04 мај 00:32 ,

Volkswagen Polo

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 16:09 ,

VW Polo 1.2

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 08:12 ,

VW Polo 1.2 odlicno zacuvano

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 19:15 ,

VW Polo 1.2 Trendline -08

4 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 септ. 16:58 ,

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 18:24 ,

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 00:50 ,

VW Polo 1.9 SDI

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 19:06 ,

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 23:52 ,

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 12:07 ,

VW Polo 1.4TDI po najpovolna cena

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 16:29 ,

VW POLO 1.4

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 15:17 ,

VW POLO 1.2 Klima 100.000 km

4 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 16:55 ,

VW POLO -12

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
11 мар. 10:41 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 MPI FULL OPREMA KLIMA SERVISIRA -98

1 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 18:16 ,

VW Polo -02 kako novo

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
11 ноем. 15:22 ,

VW Polo 1.4 16v kako novo -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 окт. 11:34 ,

VW POLO -06

Година: 2006
Километража: 35 000 - 39 999
16 септ. 20:34 ,

VW POLO 1.4 AUTOMATIC -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
11 септ. 11:40 ,

VW Polo 1.0 -99

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 07:49 ,

VW Polo 1.4 Tdi klima -07

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 11:27 ,

VW Polo -98 registrirana

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:42 ,

VW Polo 1.9 SDI -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 19:22 ,

VW Polo super sostojba - 93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
27 фев. 11:42 ,

VW POLO 1.0 MPI - 00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Polo | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации