Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Polo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Polo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:06 , ,

VW Polo kupeno od Porsche Makedonija

8 650 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 11:52 ,

Polo 1995 vo dobra sostojba

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:48 , ,

VW POLO 1.9 TDI, 74kw, 2002 3.100 E

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 18:39 Претпријатие ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011 bluemotion

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
29 јун. 08:43 , ,

VW Polo 1.2I klimatronik full

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 15:33 , ,

VW Polo 1.2 tdi bluemotion highline 132.685km

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
28 јун. 12:15 Претпријатие , ,

Polo 1.4 benzin plin 2001god

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 05:08 , ,

VW Polo 1.0

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 05:29 , ,

Polo

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 07:29 , ,

VW Polo

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
24 јун. 00:19 ,

Polo 1.4tdi united 2008

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 01:18
Линк
,

VW Polo 1.4 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 10:32 , ,

VW Polo 1.2 benzin 51kw registrirano 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 03:06 ,

VW Polo 1.0 Allstar

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
16 јун. 20:41 , ,

VW polo 1.6 Benzin

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 13:00 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI 165000km novo 2011 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 08:57 , ,

Seat MII 1.0 MPI 60KS benzin plin 2015 91.000km

6 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
15 јун. 15:30 , ,

VW Volkswagen Polo 1.0 Benzin

1 599 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 јун. 23:49 , ,

VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI 2012 GOD

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 16:38 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 TDI 75 KS Full 2011

6 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 21:37 ,

Shitet Polo 1.2 Benzin viti 2010 një vjet regjistrim

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 12:18 , ,

Volkswagen Polo 1.2tdi 75ks bluemotion

5 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 20:01 , ,

Продавам POLO CLASIC 1.9 SDI прв газда

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
02 јун. 22:17 , ,

VW Polo 1.4TDI 75ks 2015 bluemotion

8 450 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 15:21 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI bluemotion 2010

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 11:34 Претпријатие , ,

Volkswagen Polo 1.9 SDI SK-947-VN magacin Butel

38 500 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 11:31 Претпријатие ,

Volkswagen Polo 1.9 SDI SK-9520-AB KEC Strumica

75 000 МКД

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-074-RF – КЕЦ Штип

100 000 МКД

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-459-RI – КЕЦ Тетово

100 000 МКД

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-548-VK – КЕЦ Кичево

65 000 МКД

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-547-VK – КЕЦ Битола

65 000 МКД

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-865-RP – КЕЦ Тетово

100 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-893-RH – КЕЦ Куманово

100 000 МКД

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 09:44 Претпријатие , ,

Volkswagen Polo SK-894-RH KEC Vasil Glavinov

100 000 МКД

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 09:44 Претпријатие , ,

Volkswagen Polo SK-614-RI KEC Aerodrom

120 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI SK-1256-AJ KEC Gostivar

120 000 МКД

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | VW Volkswagen Polo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации