Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Volkswagen mk - Најдобар избор на volkswagen возила на едно место!

Golf , 10
Passat , 4
T5 , 1
Eos , 3
Fox , 2
ID.3 , 1
Jetta , 2
Polo , 4
Scirocco , 1
Tiguan , 14
Touareg , 1
Touran , 5
up! , 1

Често користите "volkswagen mk" во вашите интернет пребарување, а добиените резултати не ги прикажуваат оние модели кои Вие ги сакате? Или пак, сакате да го продадете вашиот volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen passat, volkswagen touaran а продажба Ви се одвива бавно?


Не грижете се, на Пазар3 prodavam "volkswagen mk" може да биде наслов на оглас, кој што ќе Ви помогне да бидете контактирани од огромен број на купувачи со кои би можеле да стапите во контакт, а со тоа и да ја зголемите можноста за продажба на автомобили чиј производител е познатиот volkswagen!

Денес 15:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 6 BRZINI 2005 GODINA

4 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:16 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Golf 5 karavan 1.9tdi 105ks bluemotion unikat

5 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 јун. 11:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 7 bluemotion 1.6tdi 81kw 110ks 2014

11 499 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 11:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Tiguan 2.0 TDI 4X4 103KW 2014

17 699 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 11:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Touran 1.6TDI 2012 7 sedista

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
06 јун. 11:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo 1.2 benzin 55kw 2007 Avtobanda

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 10:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 5 1.9 TDI proizveden 2004

4 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 10:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Volkswagen Jetta 1.9 TDI 66kw 90ks 2006

4 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 10:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo 1.2 benzin proizvedeno 2008

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 14:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 103KW - 140KS 2012 GODINA

11 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 09:24 Претпријатие Автомобили , Велес

Volkswagen Touran 2.0TDI DSG

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 14:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Чаир

Volkswagen Polo Cross 2006 1.9 tdi 74 KW 101 KS

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 08:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dve vozila VW UP Van 1.0 Mpi LPG

5 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 08:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Чаир

Volkswagen Fox 2006 1.2 40kw 54ks

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 20:45 Автомобили , Куманово

Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW, 58 KWh battery

43 400 ЕУР

Година: 2022
Километража: 5 000 - 9 999
06 јан. 13:16 Претпријатие Автомобили , Штип

VW Golf 6 Advance VAN 2.0 TDI 103kw 2009

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 13:16 Автомобили , Охрид

Volkswagen Touran 1,6TDi/105ks

7 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
23 јан. 22:57 Автомобили , Прилеп

VW Passat 2.0tdi bluemotion 2012

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 11:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Scirocco 55 000km

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
22 ноем. 03:26 Автомобили , Велес

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 18:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Transporter trendline dizel kupen vo MK

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 19:57 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Volkswagen Fox 1.2

2 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 фев. 09:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

Volkswagen Jetta 2.0 TDI

88 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 14:23 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Touareg 3.0 V6 TDI Blue Motion

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
21 мар. 14:24 Автомобили , Куманово

VW Volkswagen Toruan

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 23:32 Автомобили , Делчево

VW Volkswagen Touran

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 12:17 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 6 1.6 TDI REGISTRIRAN NA MK

7 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 13:25 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 6 1.6 TDI

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 00:23 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 380 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 21:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Polo PRV SOPSTVENIK REGISTRIRANO APRIL 2018

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 23:32 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 00:45 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
21 мар. 00:02 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

11 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 мар. 01:40 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model!!

11 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 20:56 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najluksuzen vo MK od ovoj model

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 00:31 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 01:39 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 00:02 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 дек. 00:06 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
09 окт. 16:49 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS -10 AUTOMAT SWISS

7 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 12:39 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION NAVIG DSG AVTOM VIP AUTO

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 17:46 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK od ovoj model

12 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 19:33 Автомобили , Прилеп

VW Tiguan 2.0TDI najopremen vo MK

13 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 14:01 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 TDI -08 NEUVEZEN

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 септ. 16:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Volkswagen Eos -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 септ. 09:12 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Eos -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
09 авг. 15:30 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Eos -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
20 апр. 20:45 Автомобили , Куманово

VW PASSAT 1,9 TDI 105ki CISTO NOVO -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 11:09 Автомобили , Битола

VW Golf 4 SDi so klima -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999

Предлог: "volkswagen mk", "vw mk", "volkswagen cenovnik" се едни од можните опции кои би можеле да ги употребите за пребарување на огласи, или пак за регистрирање на огласи во оваа категорија на Пазар3.Зошто "volkswagen mk" е еден од најчестите фрази на кои што ќе наидувате во оваа категорија на Пазар3?Популарен бренд - најдобрата дефиниција која што ја опишува популарноста на "volkswagen mk" е фактот што volkswagen е несомнено еден од најпопуларните брендови на автомобили на пазарот, а тоа ја вклучува токму и Македонија.


Тука, продавачите без никаков проблем би можеле да ги продададат своите возила, а купувачите ќе можат да ја следат нашата фантастична понуда на користени возила или пак на нови возила од овој бренд!


Огромна побарувачка и понуда - побарувачката за volkswagen polo, volkswagen fox, volkswagen golf, volkswagen passat, volkswagen up, volkswagen t cross е енормна, а голем број од посетителите користат "volkswagen mk" со цел да можат да ги најдат своите посакувани автомобили.


Поради тоа, се почесто ќе наидувате и на огласи во стил на prodavam "volkswagen mk", "prodavam golf" и сл.


Огромна посетеност - за ваша информација, Пазар3 на дневна основа го посетуваат над 70 000 посетители, а голем дел од нив се и заинтересирани купувачи/огласувачи кои користат фрази од типот "volkswagen mk" во полето за пребарување на нашиот сајт.


Оттаму, не е ни чудно што огромен број на возила кои се нудат за продажба на нашиот сајт се од volkswagen.Како до брза продажба на вашите volkswagen автомобили?Огласете се - доколку не се огласите, никој не би знаел каков автомобил нудите, ниту пак дека воопшто нудите нешто, а за ваша среќа, огласувањето на Пазар3 значително ќе Ви ги зголеми шансите за продажба, бидејќи над 70 000 посетители би можеле да ги прочитаат вашите огласи.


Уредување на огласи - секогаш настојувајте огласите да Ви бидат јасни, едноставни и читливи, со добро формулиран наслов - prodavam "volkswagen mk", prodavam "golf 5" и сл, главен дел во кој што ќе наведете повеќе информации околу вашиот автомобил, и завршен дел кој што ќе го содржи вашиот телефонски број за контакт.


Правила за огласување - не заборавајте да ги прочитате правилата за огласување на Пазар3, и да се стремите кон нивната примена во вашите огласи, бидејќи само така, ќе избегнете да бидете санкционирани од страна на администраторите на овој сајт.


Фотографија - Пазар3 Ве советува да прикачувате фотографии во вашите огласи, без разлика дали продавате volkswagen mk, друг тип на автомобили, или пак нешто поврзано со електроника, живеалишта, и сл.


Според нашите истражувања, огласите кои што имаат слики се далеку поефикасни од оние кои што немаат, а тоа е и сосема нормални бидејќи секој купупвач сака да види како изгледа тоа што го нудите.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации