Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Volkswagen - Огласи си за продажба на volkswagen автомобили!

Golf , 7915
Passat , 3385
T3 , 12
T4 , 39
T5 , 61
T6 , 4
181 , 1
Amarok , 5
Arteon , 4
Beetle , 96
Bora , 154
Buggy , 6
Caddy , 218
CC , 65
Corrado , 1
Crafter , 24
e-Golf , 2
Eos , 61
Fox , 92
Jetta , 119
Käfer , 4
LT , 7
Lupo , 102
New Beetle , 63
Phaeton , 65
Polo , 1483
Scirocco , 44
Sharan , 370
T1 , 2
T2 , 2
Tiguan , 137
Touareg , 263
Touran , 900
up! , 19
Vento , 141

Пазар3 е идеалниот избор за секој сопственик на volkswagen возило кој што сака да го продаде, но, и за оние чија намера е да ја разгледаат нашата понуда на користени возила од volkswagen, но и на нови, од познатите модели како volkswagen fox, volkswagen touran, volkswagen tiguan, volkswagen lupo, volkswagen t cross, volkswagen golf, volkswagen up, volkswagen polo, volkswagen passat и на останатите модели!


Без разлика во која група спаѓате, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на огласи, или пак објавете оглас од типот prodavam "volkswagen" уште веднаш, а ние ќе направиме се за да вашатат желба биде задоволена што е можно побрзо!


29 апр. 17:46
Link:
,

Volkswagen Passat B8 highline 2.0 TDI-150HP Virtual Cockpit

24 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 08:42
Link:
Претпријатие ,

VW Touareg 3.0TDI 245ks air suspension kako nov

19 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
17 мај 06:24
Link:
, ,

Se prodava

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 08:16 , ,

VW Golf 1.9tdi 105ks 2006 klima kako nov full

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:04 ,

PASSAT b 5.5 2001

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 07:57 Претпријатие ,

Volkswagen Golf GT 2.0TDI 170ks

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:55 Претпријатие ,

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI 2014g DSG

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:54 Претпријатие ,

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 05:00
Link:
,

VW Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:00
Link:
,

Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 2013 neuvezuvan highline

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 2005

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:12 , ,

VW Passat 2.0 TDI

3 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:16 , ,

Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:16
Link:
,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:16 , ,

GOLF 6 1.6 DSG 2011/10

8 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:38 ,

VW Passat 1.9TDI 110ks 1998 odlicen

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:38 , ,

VW Golf 6 1.6tdi top

4 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:30 , ,

VW Golf 5 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:02 ,

VW Polo 2008 dizel

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:00 , ,

VW Polo kupeno od Porsche Makedonija

8 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 16:55 Претпријатие , ,

VW Golf 7 2013 1.6tdi odlicen ne uvezen

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:55 ,

VW Polo 1.2

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
Вчера 16:55 Претпријатие , ,

VW Golf 6 Plus 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

7 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:21 , ,

VW Passat 2.0TDI 170ks DSG

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:43 , ,

VW Golf 7 1.2 tsi 105ks 2013g Regis so Z.Kart 04.2023

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:43 , ,

VW Golf 6 2.0 highline

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:43 Претпријатие , ,

Kombe VW Crafter

Година: 2018
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:43 , ,

Volkswagen Passat 2.0TDI 4 motion 2011

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:56 , ,

VW Golf 5 2004

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:51 , ,

VW Golf 5 2004

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:12 , ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:55 Претпријатие , ,

VW Fox 1.2 klima servisna kniska nova

3 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:24 , ,

VW Jetta 1.6 TDI 105KS bluemotion highline so navigacija

9 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:31 ,

VW Passat 1.9 TDI 1998

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 01:03 ,

VW Golf 1.6tdi 7.5

19 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 07:56 ,

VW Golf 6 2009

7 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 07:46 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 07:44 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilank 6meseci garancija

15 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 07:39 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 07:39 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 07:36 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6 meseci garancija

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:36 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 07:36 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 07:32 Претпријатие , ,

VW Golf 7 Sportsvan 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 07:32 Претпријатие , ,

VW Arteon 2.0tdi R-line AutoMilano 6meseci garancija

32 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999

Зошто volkswagen е толку популарен бренд на автомобили?


Пример за издржливост - возилата на volkswagen, се најмногу познати по нивната издржливост која што ги прави да бидат идеални за сите оние кои имаат потреба од автомобил кој што може да издржи огромен број на километри, со минимална грижа ( редовен сервис, замена на делови!


Доколку никогаш не сте возеле volkswagen, тогаш сигурно познавате или пак имате некој близок кој што е сопственик на некои од познатите модели како volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen touran, volkswagen passat, volkswagen t cross, кој што е повеќе од задоволен од својот избор на марка на автомобил!


Изглед и комфор - дури и помалите подели како volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen lupo, volkswagen fox, се направени на начин да им обезбедат доволно комфор и простор на своите возачи, а оние поголемите како volkswagen touran, volkswagen passat, volkswagen tiguan, volkswagen t cross, нудат вистински луксуз на патиштата!


Ова е исто така една од главните причини поради што volkswagen има толкав број на следбеници односно возачи кои ги користат токму овие модели!


Еномична потрошувачка - покрај издржливиот мотор, volkswagen е исто популарен и поради економичната потрошувачка што значи дека би можеле да помине многу километри без притоа, ова да се рефлектира врз вашиот личен буџет до голема мера.Зошто да го одберете Пазар3 како место за продажба на вашиот volkswagen?Интуитивни алатки - со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи, Вие ќе можете да објавите оглас во кој што ќе го понудите вашето volkswagen возило, а за возврат, истиот тој оглас значително ќе Ви ги зголеми шансите за продажба, во ова бидете сигурни!


Фантастична посетеност - за ваша среќа, објавените огласи на нашиот сајт ќе можат да допрат до над 70 000 посетители кои не посетуваат секојдневно, а тоа значи дека нема да помине долго пред да бидете контактирани за евентуална продажба на вашиот volkswagen golf, volkswagen passat, volkswagen touran, volkswagen polo, или на останатите модели од овој бренд.


Најпопуларен сајт од овој тип - Пазар3 е најпознатиот, а воедно и најголемиот огласувачки и купопродажен сајт во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да имате успешна продажба на автомобили, живеалишта, електроника, инвентар за вашиот дом и семејство, спортска опрема, и се останато без никаков проблем!


Затоа, започнете со следење на огласите, или пак објавите оглас за продажба на автомобили од марката volkswagen и дознајте зошто Пазар3 е омиленото место за огласување на огромен број на луѓе!


За крај, Ве охрабруваме да внимавате на правилата за огласување, бидејќи тие се повеќе од клучни за да вашите огласи бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации