Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Yugo

10 , 55
101 , 89
128 , 3
1300 , 8
1500 , 6
750 , 3
AR 55 , 18
Yugo 45 , 127
Yugo 55 , 227
Yugo 60 , 9
Yugo 65 , 16
Yugo Ciao , 1
Yugo In L , 22
Yugo Tempo , 53

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Yugo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:30 Автомобили , Струга

Se prodava Yugo Се продава Југо

Година: 1995
Километража: 55 000 - 59 999
01 окт. 23:03 Автомобили , Струга

Se prodava Yugo / Се продава Југо

Година: 1995
Километража: 55 000 - 59 999
06 септ. 18:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Yugo Coral 55 390eur

390 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 60 000 - 64 999
04 септ. 11:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Yugo 60 2008 novi gumi registrirano

999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
30 авг. 07:53 Автомобили , Скопjе , Илинден

Se prodava

350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
25 авг. 14:59 Автомобили , Берово

Yugo 45 1995

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
24 јул. 13:05 Автомобили , Куманово

Yugo 1.1 TNG

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
14 мај 12:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Yugo 1.3 i ef in 2003

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
12 мај 22:04 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Jugo 55

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр. 09:22 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Олдтајмер Југо 55А

3 200 ЕУР

Година: 1984
Километража: 65 000 - 69 999
06 апр. 18:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Jugo 45 1990

23 000 МКД

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
03 апр. 19:37 Автомобили , Куманово

Jugo In L 2003

650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
02 апр. 14:43 Автомобили , Битола

Yugo za prodzba

35 000 МКД

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
23 мар. 17:45 Автомобили , Битола

Се продава

33 000 МКД

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
12 мар. 15:09 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Yugo 45 / atest TNG

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
09 мар. 20:02 Автомобили , Куманово

SE PRODAVA YUGO 55

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
16 фев. 13:23 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Yugo koral 45 plinski ured registrirano cela godina

555 ЕУР

Година: 1990
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 13:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Yugo Koral 1.1 I

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
17 јан. 09:58 Автомобили , Скопjе , Сарај

Yugo 2007

1 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 35 000 - 39 999
03 јан. 05:39 Автомобили , Охрид

Yugo

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 70 000 - 74 999
10 дек. 14:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Prodazba

500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 20 000 - 24 999
28 ноем. 11:13 Автомобили , Скопjе , Центар

Skala 55

Година: 1990
Километража: 90 000 - 94 999
26 ноем. 20:08 Автомобили , Тетово

Se prodava jugo

200 ЕУР

Година: 1980
Километража: 20 000 - 24 999
22 ноем. 05:41 Автомобили , Кавадарци

Se prodava

850 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
19 ноем. 18:54 Автомобили , Скопjе , Бутел

Продавам Југо

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
19 ноем. 18:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

Yugo 55

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
26 окт. 08:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Петровец

Yugo Florida 1.4 atest plin

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
26 окт. 08:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Jugo Florida 1.3 atest plin

Година: 1992
Километража: 110 000 - 119 999
26 окт. 08:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Yugo Florida 1.3 atestiran plin 1999

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
05 окт. 08:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Jugo55

650 ЕУР

Година: 1989
Километража: 40 000 - 44 999
03 окт. 15:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Yugo Tempo 1.1novi zimski gumi reg do Juni 2023 2023

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
01 окт. 17:21 Автомобили , Скопjе , Скопје

Prodavam Jugo 55

650 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
29 септ. 15:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

YUGO KORAL 55/PLIN A-TEST/VLECNA KUKA/REGISTRIRANO

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 18:31 Автомобили , Скопjе , Илинден

Yugo 55

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 15 000 - 19 999
20 септ. 15:40 Автомобили , Прилеп

Se prodava

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
11 септ. 13:43 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

se prodava jugo55 efi motor

350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 85 000 - 89 999
01 септ. 22:19 Автомобили , Скопjе , Бутел

Се продава Југо 55

30 000 МКД

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
30 авг. 23:03 Автомобили , Битола

YUGO 45

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
11 авг. 01:35 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Jugo skala 55

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
09 авг. 15:36 Автомобили , Свети Николе

Yugo 55

Година: 1992
Километража: 90 000 - 94 999
08 авг. 03:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

se prodava yugo socuvano

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
08 авг. 03:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Jugo

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
25 јул. 04:34 Автомобили , Прилеп , Долнени

Se prodava Jugo 55

Година: 1993
Километража: 85 000 - 89 999
09 јул. 23:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Yugo Koral 55plinski ured registrirano do Dekemvri 2022

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
03 јун. 00:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PRODAVAM KOLA VO OD LICNA SOSTOJBA

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
25 мај 19:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Yugo 55 1987

500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 0 - 4 999
24 мај 18:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Yugo 55

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 15:50 Автомобили , Прилеп

Yugo koral 45

200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 85 000 - 89 999
26 апр. 21:29 Автомобили , Куманово

Yugo 1.1

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
06 апр. 21:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Yugo Tempo 1.1

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Yugo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации