Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Polovni avtomobili - најдобриот избор за многу луѓе кои бараат квалитетен автомобил по прифатлива цена

Acura , 28
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1501
Alpina , 7
Audi , 7451
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 7530
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 891
Chrysler , 166
Citroën , 3283
Corvette , 4
Dacia , 203
Daewoo , 784
Daihatsu , 81
DeTomaso , 1
Dodge , 71
Ferrari , 1
Fiat , 4198
Ford , 5516
GMC , 5
Great Wall , 11
Honda , 532
Hummer , 21
Hyundai , 1185
Infiniti , 6
Isuzu , 11
Jaguar , 123
Jeep , 356
Kia , 748
Lada , 658
Lancia , 228
Land Rover , 518
Landwind , 1
Lexus , 51
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 10
Maybach , 4
Mazda , 843
Mercedes-Benz , 9686
MG , 7
MINI , 418
Mitsubishi , 503
Morgan , 1
Nissan , 832
NSU , 5
Opel , 10097
Peugeot , 5001
Piaggio , 10
Pontiac , 5
Porsche , 186
Proton , 5
Renault , 4833
Rover , 285
Saab , 71
Seat , 2885
Škoda , 1124
Smart , 312
Ssangyong , 111
Subaru , 71
Suzuki , 528
Tata , 7
Tesla , 12
Toyota , 1029
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 35
VW Volkswagen , 17137
Volvo , 396
Wartburg , 10
Wiesmann , 1
Yugo , 637
Zastava , 383

Разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк за продажба на polovni koli и пронајдете квалитетен auto што ќе ви служи долго време. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на koli mk од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 16:43
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

GOLF 5 2008 1.9 TDI 6 BRZINI UNIKAT!!!!

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 12:25
Линк
Автомобили , Штип

Audi A4

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
26 септ. 15:27
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C320 2009 165kw

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999

26 септ. 09:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

11 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 09:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Toyota Rav4 2.2crdi 4x4 AutoMilano

17 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 09:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

15 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 09:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

15 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
26 септ. 09:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 420 2.0d GranCoupe AutoMilano

22 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
26 септ. 09:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 2008 1.5hdi AutoMilano

11 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 09:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Megane 1.5dci AutoMilano

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 09:16
Линк
Автомобили , Гостивар

Passat 2.0 tdi 2008��������

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 09:13 Автомобили , Дебар

Se prodava

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 09:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 еркрос

12 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 08:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 еркрос

12 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 08:36 Претпријатие Автомобили , Штип

AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 08:35 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

28 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 08:34 Претпријатие Автомобили , Штип

Seat Leon 1.6 TDI 66 KW 2013

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 08:11
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rent a Car Speed

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
26 септ. 08:09
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rent a Car Speed 35 eura/den

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
26 септ. 08:07
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rent a Car Speed 35 eura/den

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
26 септ. 08:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rent a Car Speed

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
26 септ. 07:55 Претпријатие Автомобили , Кочани

Nissan Qashqai 1.5dci facelift 2010 extra

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 07:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

PASAT 2.0 TDI

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 05:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW T4 MULTIVAN GENERATION 2.5 TDI EXTRA FULL

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
26 септ. 01:20
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne Sport

33 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 14:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

PRODAVAM GOLF 7.5 2019 1.6 B.M DSG

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
25 септ. 23:37
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Се продава

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
25 септ. 23:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz E 220

43 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 22:55 Автомобили , Гостивар

Nissan

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 22:49 Автомобили , Гостивар

Passat

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 22:30 Автомобили , Тетово

MERCEDES C43-C450AMG 367PS

43 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 22:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 22:20 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Se prodava Passat 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
25 септ. 22:20
Линк
Автомобили , Велес

Mercedes Benz E350

1 МКД

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
25 септ. 22:10
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

MINI One so John Cooper Works oprema

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
25 септ. 22:08 Автомобили , Куманово

PRODAVAM OPEL OMEGA B 2.2DTI REDIZAIN

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 22:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Se prodava Golf 4

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 22:00
Линк
Автомобили , Куманово

VW PASSAT 2.0 TDI������������UVOZ CH REG.MK AUTOMATIC NOVO!!

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 21:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN, C4 Cactus 15 BlueHDi 100 Feel Business

13 099 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
25 септ. 21:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C3 Aircross 1.5 Blue-HDI

12 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
25 септ. 21:33 Автомобили , Куманово

Mazda 3 1.6 odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 20:00
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda CX-5 2018 Ultimate Edition

24 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
25 септ. 20:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Продавам Land Rover Freelander 2.0 td4 2004

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 19:42 Претпријатие Автомобили , Штип

Audi A6 2.0 TDI 100kw 2013 automatic

17 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 19:37 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.2 benzin 51KW samo 120 000 km.

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 19:10 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Mondeo, 2016 godina, 1.5 TDCI

13 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 18:51 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 520d FACELIFT 184 KS -2009 NEUVEZENA

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 18:37 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Fabricki rozeva

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 18:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 207 1.4 75 KS PANORAMA KLIMATRONIK - 08.MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 18:24 Автомобили , Дебар

Audi A5 3.0 245HP quatro 3xSline

16 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 18:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Antara 2.0cdti 4x4 avtomatik biznis

6 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 18:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz B180 CDI jimauto group

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 18:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 107 1.0 12v XR jimauto group

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999

Предностите на купувањето polovni avtomobili


Купувањето на половен автомобил може да биде одличен избор за многу луѓе кои бараат автомобил по прифатлива цена. Една од најголемите предности на купувањето polovni vozila mk е пониската цена. Новите автомобили брзо губат на вредност, а и купувањето на нов автомобил може да биде значително поголема инвестиција.Одбирајќи го моделот и годината на производство, можете да пронајдете автомобил со многу опции и опрема, што би го направило истиот автомобил многу скап доколку бил нов.Половните автомобили често имаат веќе инсталирана опрема за безбедност, како што се аларми, камери за ретровизор, gorivo mk, и други функции. Купувањето на половен автомобил е и еколошки одговорен избор. Преку купувањето на веќе произведен автомобил, се намалува потребата за производство на нови автомобили, што може негативно да влијае на животната средина.Со правилна проверка и избор, купувањето на polovni avtomobili mk може да биде одличен начин да се добие квалитетен автомобил по прифатлива цена, со многу дополнителни предности.Увоз на половни возила во Македонија


Увозот на polovni avtomobili makedonija е доста застапено во Македонија, поради причини како што се ниската куповна способност на граѓаните, како и помалку развиената инфраструктура за производство на автомобили во земјата.Во Македонија постои законска регулатива за увоз на половни автомобили, со цел да се донесат najdobri polovni vozila која вклучува бројни критериуми за безбедност, квалитет и еколошки стандарди. Таквите мерки можат да вклучуваат зголемување на таксите за увоз на половни автомобили, како и зголемување на капацитетот на контролните органи да ги прегледуваат и контролираат влезовите на автомобили. Овие мерки можат да помогнат да се зголеми безбедноста на патиштата и да се намали загадувањето на воздухот.Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: gode avtomobili, koli od svajcarija, koli od germanija, koli bg, bg avtomobili, polovni avtomobili germanija и сл. ќе ги погледнете сите oglasi za avtomobili увезени од странство. Prodazba na avtomobili увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Кои марки на половни avtomobili се најдобри?Кога се зема во предвид купувањето на користени koli, најважното прашање е која марка е најдобра? Многумина можеби сметаат дека најдобриот избор е нов автомобил, но вистината е дека има многу evtini avtomobili и добри брендови на користени автомобили. Подолу ќе зборуваме за некои од најдобрите марки на користени oglasi avtomobili.Toyota koli niska cena


Toyota е една од најпопуларните марки на автомобили во светот. Тоа е бренд кој е познат по својата издржливост и ефикасност. Koristeni avtomobili од брендот Toyota се познати по тоа што имаат долг животен век и можат да издржат многу километри без да имаат големи проблеми. Toyota Camry, Corolla и RAV4 се само некои од најпопуларните модели на марката Toyota кои можете да ги погледнете на oglasnik za avtomobili.Honda


Honda е уште една марка на автомобили која е позната по својот квалитет и долг животен век. Koristeni koli на марката Honda се сметаат за одличен избор поради нивната економичност и ниските трошоци за одржување. Honda Civic, Accord и CR-V се само некои од најпопуларните модели на марката Honda.Subaru polovna kola na lizing


Subaru е марка која е позната по својата издржливост. Kola koristena од брендот Subaru има одлична репутација поради нејзината висока издржливост. Subaru Impreza, Legacy и Outback се само некои од најпопуларните модели на марката Subaru.Ford


Ford е марка на polovna kola која е позната по својата издржливост и моќ. Користените автомобили koli polovno на марката Ford се сметаат за одличен избор поради нивната моќност и долг век на траење. Ford F-150, Mustang и Explorer се само некои од најпопуларните модели.Oglasi za prodazba na avtomobili - половни или нови автомобили


На Пазар3 може да купите користен avto по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата avtomobili prodazba и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Kupi prodaj avtomobili од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили од autocentar mk и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу мала километража по неверојатна цена.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации