Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 18
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1314
Alpina , 7
Audi , 5985
Bentley , 1
BMW , 6070
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 673
Chrysler , 145
Citroën , 2665
Corvette , 3
Dacia , 155
Daewoo , 650
Daihatsu , 64
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3465
Ford , 4689
GMC , 2
Honda , 421
Hummer , 13
Hyundai , 963
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 95
Jeep , 309
Kia , 599
KTM , 1
Lada , 587
Lancia , 210
Land Rover , 388
Landwind , 1
Lexus , 36
Lincoln , 11
Maserati , 3
Mazda , 654
Mercedes-Benz , 7971
MG , 5
MINI , 279
Mitsubishi , 426
Morgan , 1
Nissan , 619
NSU , 3
Opel , 8304
Peugeot , 4016
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 112
Proton , 4
Renault , 4095
Rover , 251
Saab , 54
Seat , 2246
Škoda , 853
Smart , 255
Spyker , 1
Ssangyong , 90
Subaru , 61
Suzuki , 423
Tata , 5
Toyota , 793
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 25
VW Volkswagen , 14168
Volvo , 291
Wartburg , 7
Yugo , 540
Zastava , 342

Огласи за продажба на нови автомобили, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

09 авг. 18:08
Линк
,

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE R LINE OPTIC -17

28 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
08 авг. 13:35
Линк
,

BMW 316 2.0 MODERN LINE PERFEKTNO

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 12:41
Линк
Претпријатие , ,

BMW X5 3.0 D XDRIVE

15 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

09 јан. 18:47 , ,

CITROEN C4 COUPE 2.0HDI 136KS VTR -05 NEUVEZUVANO

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
09 јан. 18:23 , ,

VW Golf 3 -96

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 17:46 , ,

Opel Astra GTC -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
09 јан. 17:05 , ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 15:55 ,

Mercedes A 170 klasa 1.7 cdi elegance -99

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 15:55 , ,

Ford Escort - 95

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 14:45 , ,

BMW X5 -01

11 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 14:28 ,

Ford Focus 1.8 TDDI - 99

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 14:15 , ,

Opel Zafira 2.0 CDX Full oprema-00

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 14:11 , ,

OPEL CORSA 1.7 DTI ISUZU 75KS 02 KLIMA 5

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 13:58 , ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 KS GHIA XENON -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 13:46 , ,

Renaut Clio 1.5dizel - 07

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
09 јан. 12:32 , ,

VW Tiguan - 12

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
09 јан. 11:37 ,

Daewoo Tico -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
09 јан. 09:36 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI Highline SER KNISKA FABRIKA-99

3 199 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 09:36 , ,

VW GOLF 4 1416V BENZ SO KLIMA ODLICEN-00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 01:25 , ,

Mercedes E 220 -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 00:44 , ,

VW Golf tdi 110 klima - 97

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 22:30 , ,

Opel Zafira -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 22:30 Претпријатие ,

Alfa Romeo 156 1.9JTD 105KS do registracija -00

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 јан. 22:26 , ,

SEAT CORDOBA -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 21:42 ,

Seat Ibiza 1.3 CLXi -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 20 000 - 24 999
08 јан. 21:29 , ,

PEUGEOT 406 COUPE 2.2 DHI EXTRA CENA -03

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 20:49 ,

VW Passat -98

3 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 20:24 ,

Ford Escort 1.4 EFI -95

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
08 јан. 20:24 , ,

Seat Ibiza -02

3 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 20:20 ,

FORD FOCUS 1,8 TDDI ZETEC 66kw -01

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
08 јан. 18:53 , ,

Audi A6 1.8t -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 18:49 , ,

MERCEDES VITO 109 CDI -06

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 18:45 ,

VW GOLF 4 UVOZ OD CH -99

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
08 јан. 18:37 ,

Seat Ibiza 1.9D-95vo odlicna sostojb NAJDOBRA CENA

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
08 јан. 18:25 , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 16:52 , ,

Daewoo Espero -95

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 16:44 , ,

FORD FIESTA -93

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
08 јан. 16:36 , ,

Peugeot 206 -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан. 15:45 ,

Audi A4 -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 15:45 , ,

Fiat Punto -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
08 јан. 15:33 , ,

FORD FOCUS C-MAX -04

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 15:25 , ,

BMW 525 tds -93 MOZE ZAMENA

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
08 јан. 14:51 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 90ks -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:09 ,

OPEL VECTRA 1.6 16V SO A-Test Plin -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:09 , ,

VW Golf 4 tdi 101ps -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:09 , ,

BMW 740 D INDIVIDUAL -10

42 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан. 14:08 , ,

Peugeot 306 karavan -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 13:52 , ,

BMW 525 so ful oprema -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 13:27 ,

Peugeot 106 povolno -98

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
08 јан. 13:27 , ,

VW Golf 4 dizel 1.9 -98

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 13:27 ,

Citroen Xsara -02 moze zamena za pomala

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. 

 

Продажба на половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите за да ги подредите огласите по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на коли увезени од странство

 

Продажба на нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило.

Кон почеток