Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 19
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1338
Alpina , 8
Audi , 6073
Bentley , 1
BMW , 6174
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 687
Chrysler , 146
Citroën , 2702
Corvette , 3
Dacia , 157
Daewoo , 660
Daihatsu , 64
DeTomaso , 1
Dodge , 46
Ferrari , 2
Fiat , 3512
Ford , 4732
GMC , 2
Honda , 432
Hummer , 13
Hyundai , 989
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 98
Jeep , 308
Kia , 602
KTM , 1
Lada , 591
Lancia , 214
Land Rover , 396
Landwind , 1
Lexus , 35
Lincoln , 11
Maserati , 4
Mazda , 661
Mercedes-Benz , 8081
MG , 5
MINI , 282
Mitsubishi , 424
Morgan , 1
Nissan , 621
NSU , 3
Opel , 8398
Peugeot , 4092
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 115
Proton , 4
Renault , 4126
Rover , 251
Saab , 55
Seat , 2275
Škoda , 873
Smart , 261
Spyker , 1
Ssangyong , 91
Subaru , 61
Suzuki , 433
Tata , 5
Toyota , 806
Triumph , 4
TVR , 3
UAZ , 27
VW Volkswagen , 14371
Volvo , 294
Wartburg , 8
Yugo , 547
Zastava , 345

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 00:18
Линк
, ,

Jaguar XF

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 септ. 11:48
Линк
, ,

Toyota Corolla -14

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 19:22
Линк
, ,

Toyota Yaris 1.0

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999

06 јан. 16:00 , ,

Audi A4 karavan -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 15:43 ,

AUDI A4 1.9 TDI 66kw -98

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 14:45 , ,

BMW 520 -02

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 14:03 ,

Seat Ibiza 1.9 tdi - 01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 13:38 ,

Ford Scorpio 2.5 turbodizel station wangon-98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
06 јан. 12:59 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin extra socuvano reg-99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
06 јан. 12:57 ,

VW Passat 1.9 tdi -03

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 12:36 , ,

OPEL CORSA -02

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
06 јан. 12:36 , ,

Peugeot 306 -00 moze zamena

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 12:32 ,

VW Golf 2 1.9 TD -86

900 ЕУР

Година: 1986
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 12:32 ,

Daewoo Nubira 1.6 16v -98 mozna zamena

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
06 јан. 12:16 , ,

Opel Astra karavan 2.0 DTI -01

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 12:11 , ,

Audi A3 Attraction 1.6 -10

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
06 јан. 12:11 , ,

FORD FIESTA BENZIN 1.1 -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
06 јан. 11:31 ,

VW Golf 4 TDI 81KW -98 AUTO TETOVA

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 10:26 , ,

AUDI A6 3.0 TDI 240ks QUATTRO -10

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
06 јан. 09:29 , ,

MERCEDES C 220 CDI 143 KS 6 BRZ NOV -03 PERFEKTEN

5 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 09:01 , ,

BMW 530 d so full oprema -99 moze zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 08:32 ,

Renault Kangoo 1.9 dizel -03

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан. 21:18 , ,

Daewoo Nexia -96 Povolno

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
23 дек. 13:19 , ,

VW Passat -98 ITNO

2 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 18:13 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
12 дек. 00:32 ,

Audi A6 2.5 tdi -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 23:58 , ,

VW Passat B5.5 1.9 TDI 131 ps GPS 6 stepen menuvac

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 12:10 ,

Mercedes c220 -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 21:45 , ,

Citroen Xantia -96

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 16:30 ,

Mercedes E 280 -05

9 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 15:36 , ,

Peugeot 307 1 4HDI DIZEL -04 PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 09:10 , ,

KIA CARNIVAL -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 00:37 , ,

VW Passat 1.9 TDI 110 ks +cip reg. do 08.2015g

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 18:24 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI -06

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
25 септ. 09:32 ,

VW Polo 14 -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
18 септ. 22:45 , ,

Seat Ibiza 1.6 TDI CUPRA KIT -13

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
12 септ. 18:39 ,

Land Rover -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
07 септ. 14:47 , ,

Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI BlueMotion-11

14 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг. 12:05 ,

TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 115750KM AUTO AVANGARD-04

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
11 јул. 21:56 ,

TOYOTA RAV4 2.0 D4D DIZEL 4X4 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
10 јул. 18:34 , ,

Citroen 2.0 hdi - 02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 23:10 , ,

Ford Mondeo 3 -02

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 08:28 ,

Audi 80 1.9 tdi b4 -94

1 499 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
29 апр. 09:54 ,

VW GOLF 3 1.8 AVTOMATIK -95 ITNO

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 15:46 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101HP -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 12:40 , ,

VW GOLF IV 1.9TDI-90Ks-KLIMATRONIK-98

3 149 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 12:28 , ,

Opel Corsa 1.2i -STANDARD -96

1 299 ЕУР

Година: 1996
Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 16:23 , ,

BMW 320 D -00 bez zameni

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 15:19 ,

Citroen Xantia dizel -95

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
01 фев. 18:27 ,

Audi A3 1.9 tdi -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 20:09 , ,

Seat Altea XL 1.6 TDI CR STYLANCE -12

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
16 ноем. 15:43 , ,

Citroen Xsara -00

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, од различна година на производство а со тоа и различни цени.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека псоедуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.
Кон почеток