Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 21
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1348
Alpina , 9
Audi , 6142
Bentley , 1
BMW , 6274
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 696
Chrysler , 145
Citroën , 2765
Corvette , 3
Dacia , 168
Daewoo , 667
Daihatsu , 62
DeTomaso , 1
Dodge , 49
Ferrari , 2
Fiat , 3561
Ford , 4788
GMC , 3
Honda , 442
Hummer , 14
Hyundai , 999
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 101
Jeep , 312
Kia , 608
KTM , 1
Lada , 600
Lancia , 216
Land Rover , 388
Landwind , 1
Lexus , 36
Lincoln , 11
Maserati , 3
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 8214
MG , 5
MINI , 281
Mitsubishi , 433
Morgan , 1
Nissan , 625
NSU , 4
Opel , 8484
Peugeot , 4172
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 121
Proton , 4
Renault , 4179
Rover , 254
Saab , 57
Seat , 2311
Škoda , 895
Smart , 258
Spyker , 1
Ssangyong , 91
Subaru , 61
Suzuki , 442
Tata , 5
Toyota , 835
Triumph , 4
TVR , 3
UAZ , 26
VW Volkswagen , 14566
Volvo , 306
Wartburg , 8
Yugo , 563
Zastava , 343

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 01:01
Линк
, ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:35
Линк
, ,

BMW 320D 2009GOD REG.CELA GODINA PERFEKTNO

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

16 јан. 00:04 , ,

Fiat Linea -11

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
15 јан. 22:43 ,

Ford Mondeo -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 21:55 ,

Pogrebalno pogrebno vozilo Mercedes 124

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 20:37 , ,

Citroen C3 dizel -03

3 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 20:24 , ,

Renault Laguna -03

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
15 јан. 20:08 , ,

Mercedes A 170 cdi -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 19:52 ,

OPEL CORSA 1.4 PLIN -96

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 19:51 , ,

LAND ROVER FREELANDER II td4 s -08

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
15 јан. 19:19 , ,

Audi A6 2.0 -96

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан. 18:58 ,

Daewoo Tico -00 moze zamena

350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
15 јан. 18:13 ,

Ford Escort 1.6 16V 94KW -95

1 190 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
15 јан. 18:04 ,

BMW 520i -97

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 17:23 , ,

Opel Corsa 1.2 16 v -98

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
15 јан. 17:19 , ,

Rover 416 82kw -98

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 17:09 , ,

BMW X5 3.0 XDRIVE M PAKET -08 MOZE ZAMENA

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 16:53 ,

MERCEDES E 200 CDI REDIZAN -02

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 16:36 ,

Lada Niva 1.7 -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
15 јан. 16:20 ,

BMW 320 E-36 -91

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 15:39 , ,

Mercedes E270cdi CDI avantgarde -02 mozna zamena

7 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 15:35 , ,

Opel Corsa 1.0 -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан. 15:22 , ,

Renault R4 -90

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 5 000 - 9 999
15 јан. 15:10 ,

SMART For Two cabrio -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
15 јан. 14:53 ,

Skoda Octavia avtomatic -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 14:49 ,

Mercedes S 320 cdi -07 full moze zamena

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 14:41 ,

Seat Ibiza -03

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 14:25 ,

Seat Ibiza -99

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 14:21 , ,

BMW 318i -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
15 јан. 14:16 ,

Lada Niva -10

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
15 јан. 11:52 , ,

VW Golf 4 redizajn -00 EKSTRA CENA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан. 11:32 ,

VW Golf 4 1.9 TDI Highline 116 ks UNIKAT-01

3 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
15 јан. 11:19 ,

VW GOLF 5 PLIN -05

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 11:15 ,

Alfa Romeo 147 -00

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
15 јан. 11:15 ,

VW PASSAT 1.9 TDI -99 110 ks klimatronic

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 11:11 , ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZEL KLIMATRONIK -03

3 190 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
15 јан. 11:00 , ,

Mercedes Benz C220 CDI AVANGARD -08

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
15 јан. 10:38 , ,

OPEL FRONTERA 2.2DTI REGISTRIRAN CELA GODINA -99

4 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 09:12 ,

Peugeot 406 2.0HDI -99

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 00:01 ,

VW BORA -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 23:36 ,

AUDI A 6 2.5TDI-150KS EXTRA-FULL -98

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
14 јан. 22:31 , ,

Mercedes benz C 220 cdi -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 21:58 ,

FORD FOCUS 1.8 TDI EXTRA -00

1 599 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 20:33 ,

Ford Focus -00

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан. 20:28 ,

Peugeot 306 -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 20:11 , ,

VW Golf 3 1.9 GT TDI -96

2 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 20:06 ,

BMW 318 -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 19:47 ,

VW Golf 4 101 konj ful oprema -01

3 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 19:17 ,

Renault Megane 2.0 -98

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
14 јан. 18:45 ,

VW GOLF 4 benzin/plin atestiran -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 18:00 , ,

Audi A3 1,9 tdi 101 ks - 02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток