Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 21
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1350
Alpina , 9
Audi , 6192
Bentley , 2
BMW , 6310
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 705
Chrysler , 144
Citroën , 2785
Corvette , 3
Dacia , 166
Daewoo , 664
Daihatsu , 64
DeTomaso , 1
Dodge , 46
Ferrari , 2
Fiat , 3583
Ford , 4811
GMC , 3
Honda , 446
Hummer , 14
Hyundai , 1007
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 100
Jeep , 314
Kia , 615
KTM , 1
Lada , 596
Lancia , 218
Land Rover , 394
Landwind , 1
Lexus , 34
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 3
Mazda , 682
Mercedes-Benz , 8245
MG , 5
MINI , 281
Mitsubishi , 434
Morgan , 1
Nissan , 624
NSU , 4
Opel , 8534
Peugeot , 4198
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 124
Proton , 4
Renault , 4183
Rover , 253
Saab , 58
Seat , 2323
Škoda , 908
Smart , 259
Spyker , 1
Ssangyong , 92
Subaru , 61
Suzuki , 447
Tata , 5
Toyota , 851
Triumph , 4
TVR , 4
UAZ , 27
VW Volkswagen , 14671
Volvo , 313
Wartburg , 8
Yugo , 561
Zastava , 344

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 13:20
Линк
, ,

MERCEDES-BENZ CLK 430 V8 ELEGANCE COUPE

10 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:15
Линк
,

VW Golf 6 2.0 -09 193.000km registriran so zelen karton

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 18:39
Линк
,

Dzip Citroen C-Crosser

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999

10 мај 22:56 , ,

VW Vento turbo dizel -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 20:09 , ,

Ford Escort -92

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 15:23 , ,

FIAT TEMPRA 1.6 B -95 G+ATEST PLIN+KLIMA

1 199 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
20 мар. 15:35 ,

BMW 320 -00

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 10:27 ,

VW GOLF 5 2.0 tdi -04

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 11:45 ,

JEEP Kia Sportage 2.2 DIZEL -96

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
30 јан. 13:42 , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI-klima- servisna kniska -03

4 380 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
31 авг. 15:52 ,

Hyundai Accent 1.3 vo odlicna sostojba

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
13 авг. 14:03 , ,

Ford Fiesta -99- MM AVTODELTA

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
31 јул. 10:47 ,

MERCEDES BENZ 1.7 CDI -99 FULL OPREMA

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 15:41 , ,

Opel Astra 1.6 Benzin -97

1 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток