Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили

Acura , 23
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1350
Alpina , 10
Audi , 6293
Bentley , 3
BMW , 6419
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 715
Chrysler , 149
Citroën , 2838
Corvette , 3
Dacia , 171
Daewoo , 675
Daihatsu , 62
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3638
Ford , 4873
GMC , 2
Honda , 442
Hummer , 14
Hyundai , 1027
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 95
Jeep , 328
Kia , 628
KTM , 2
Lada , 588
Lancia , 220
Land Rover , 403
Landwind , 1
Lexus , 34
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 696
Mercedes-Benz , 8294
MG , 5
MINI , 291
Mitsubishi , 438
Morgan , 1
Nissan , 637
NSU , 4
Opel , 8650
Peugeot , 4282
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 126
Proton , 4
Renault , 4229
Rover , 255
Saab , 59
Seat , 2373
Škoda , 926
Smart , 264
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 59
Suzuki , 446
Tata , 5
Toyota , 879
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 30
VW Volkswagen , 14911
Volvo , 328
Wartburg , 8
Yugo , 572
Zastava , 340

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

04 јан. 12:26
Линк
Претпријатие ,

BMW 120d -06

5 590 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 10:29
Линк
,

PRODAVAM MERCEDES C200 CDI GODINA 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 18:58
Линк
,

BMW X5 3.0D X Drive 7 SEDISTA

14 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

14 окт. 09:10 , ,

KIA CARNIVAL -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 00:37 , ,

VW Passat 1.9 TDI 110 ks +cip reg. do 08.2015g

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 18:24 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI -06

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
25 септ. 09:32 ,

VW Polo 14 -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
18 септ. 22:45 , ,

Seat Ibiza 1.6 TDI CUPRA KIT -13

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
12 септ. 18:39 ,

Land Rover -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
07 септ. 14:47 , ,

Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI BlueMotion-11

14 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг. 12:05 ,

TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 115750KM AUTO AVANGARD-04

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
11 јул. 21:56 ,

TOYOTA RAV4 2.0 D4D DIZEL 4X4 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
10 јул. 18:34 , ,

Citroen 2.0 hdi - 02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 23:10 , ,

Ford Mondeo 3 -02

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 08:28 ,

Audi 80 1.9 tdi b4 -94

1 499 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
29 апр. 09:54 ,

VW GOLF 3 1.8 AVTOMATIK -95 ITNO

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 15:46 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101HP -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 12:40 , ,

VW GOLF IV 1.9TDI-90Ks-KLIMATRONIK-98

3 149 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 12:28 , ,

Opel Corsa 1.2i -STANDARD -96

1 299 ЕУР

Година: 1996
Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 16:23 , ,

BMW 320 D -00 bez zameni

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 15:19 ,

Citroen Xantia dizel -95

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
01 фев. 18:27 ,

Audi A3 1.9 tdi -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 20:09 , ,

Seat Altea XL 1.6 TDI CR STYLANCE -12

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
16 ноем. 15:43 , ,

Citroen Xsara -00

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
09 ноем. 16:59 , ,

AUDI A4 S4 1.9 TDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 21:03 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI -99

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
03 авг. 08:29 ,

Audi Q5 2.0 Diesel S-Tronic S-Line -10

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
24 јул. 08:20 ,

SE ZA VASIOT DOM :MOZNA ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
23 јул. 23:45 , ,

RENAULT MEGANE COUPE 1.6 16V 110KS -99 KLIMA

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
06 јул. 14:04 ,

BMW 330 cabrio -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
12 мај 22:00 , ,

Audi Q5 odlicno socuvan dizel crn -09

27 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
10 мај 22:56 , ,

VW Vento turbo dizel -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 20:09 , ,

Ford Escort -92

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 15:23 , ,

FIAT TEMPRA 1.6 B -95 G+ATEST PLIN+KLIMA

1 199 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
20 мар. 15:35 ,

BMW 320 -00

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 10:27 ,

VW GOLF 5 2.0 tdi -04

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 11:45 ,

JEEP Kia Sportage 2.2 DIZEL -96

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
30 јан. 13:42 , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI-klima- servisna kniska -03

4 380 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
31 авг. 15:52 ,

Hyundai Accent 1.3 vo odlicna sostojba

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
13 авг. 14:03 , ,

Ford Fiesta -99- MM AVTODELTA

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
31 јул. 10:47 ,

MERCEDES BENZ 1.7 CDI -99 FULL OPREMA

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 15:41 , ,

Opel Astra 1.6 Benzin -97

1 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток