Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 28
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1407
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 6605
Bentley , 6
BMW , 6754
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 742
Chrysler , 149
Citroën , 2983
Corvette , 4
Dacia , 165
Daewoo , 713
Daihatsu , 68
DeTomaso , 1
Dodge , 56
Ferrari , 1
Fiat , 3829
Ford , 5060
GMC , 3
Great Wall , 15
Honda , 472
Hummer , 14
Hyundai , 1069
Infiniti , 6
Isuzu , 12
Jaguar , 111
Jeep , 326
Kia , 667
KTM , 2
Lada , 610
Lancia , 215
Land Rover , 433
Landwind , 1
Lexus , 42
Lifan , 1
Lincoln , 12
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 740
Mercedes-Benz , 8711
MG , 5
MINI , 327
Mitsubishi , 460
Morgan , 1
Nissan , 708
NSU , 4
Opel , 9009
Peugeot , 4483
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 136
Proton , 4
Renault , 4403
Rover , 265
Saab , 61
Seat , 2499
Škoda , 981
Smart , 272
Spyker , 1
Ssangyong , 98
Subaru , 65
Suzuki , 477
Tata , 6
Tesla , 1
Toyota , 921
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 37
VW Volkswagen , 15600
Volvo , 338
Wartburg , 8
Yugo , 588
Zastava , 369

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

17 септ. 21:00
Линк
, ,

Prodadeno - Qashqai 2.0dci 150ks koza auto 4x4 Pano Keyles

8 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 08:23
Линк
, ,

Mercedes AMG A35 4Matic

53 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 22:57
Линк
, ,

Audi A3 8v 2.0 TDI 150KS so 62500 km !!!

13 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999

13 авг. 14:03 , ,

Ford Fiesta -99- MM AVTODELTA

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
31 јул. 10:47 ,

MERCEDES BENZ 1.7 CDI -99 FULL OPREMA

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 15:41 , ,

Opel Astra 1.6 Benzin -97

1 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации