Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 28
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1406
Alpina , 10
Artega , 1
Audi , 6677
Bentley , 6
BMW , 6788
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 766
Chrysler , 147
Citroën , 3001
Corvette , 3
Dacia , 168
Daewoo , 709
Daihatsu , 73
DeTomaso , 1
Dodge , 59
Ferrari , 1
Fiat , 3846
Ford , 5079
GMC , 3
Great Wall , 16
Honda , 473
Hummer , 14
Hyundai , 1068
Infiniti , 7
Isuzu , 12
Jaguar , 110
Jeep , 332
Kia , 661
KTM , 2
Lada , 608
Lancia , 216
Land Rover , 433
Landwind , 1
Lexus , 42
Lifan , 1
Lincoln , 12
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 755
Mercedes-Benz , 8761
MG , 5
MINI , 336
Mitsubishi , 457
Morgan , 1
Nissan , 706
NSU , 4
Opel , 9099
Peugeot , 4556
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 133
Proton , 4
Renault , 4429
Rover , 264
Saab , 62
Seat , 2522
Škoda , 975
Smart , 280
Spyker , 2
Ssangyong , 97
Subaru , 65
Suzuki , 476
Tata , 5
Tesla , 1
Toyota , 911
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 42
VW Volkswagen , 15674
Volvo , 345
Wartburg , 8
Yugo , 596
Zastava , 374

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

14 ноем. 21:38
Link:
, ,

Hyundai ix35 dizel 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:12
Link:
Претпријатие ,

Nissan Juke 1.5dci 110ks 2011 perfekten

8 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 08:33
Link:
, ,

Mercedes-Benz A 170 cdi

1 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

07 јан. 04:51 , ,

Audi A4 TDI 110k s-line -97

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
07 јан. 04:51 , ,

Audi A4 1.9 registrirano moze zamena

2 999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 04:51 , ,

BMW 525 -98

3 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 22:32 , ,

BMW 320 -99 prekrasen

4 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 22:28 ,

FORD ESCORT 1.8 TD 66 KW -94

1 050 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
06 јан. 22:08 ,

VW Touareg -05

10 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
06 јан. 19:56 , ,

BMW Z3 M -02

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
06 јан. 19:54 , ,

RENAULT ESPACE SO 7 SEDISTA -00 MOZNA ZAMENA

2 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
06 јан. 18:59 ,

BMW 320d FUL OPREMA -00 ODLICNA AVTO CONECT

3 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 18:54 , ,

Mercedes e 200 cdi -00

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
06 јан. 18:25 , ,

Mercedes C220 CDI -01 mozna e zamena

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 18:17 ,

MERCEDES C220 CDI -02

5 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 18:07 ,

VW GOLF IV 1.9 TDI 2000

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 16:58 ,

Renault Grand ESPACE -04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:25 ,

VW Golf 4 -99

3 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:00 , ,

Audi A4 karavan -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 15:43 ,

AUDI A4 1.9 TDI 66kw -98

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 14:45 , ,

BMW 520 -02

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 14:03 ,

Seat Ibiza 1.9 tdi - 01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 13:38 ,

Ford Scorpio 2.5 turbodizel station wangon-98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
06 јан. 12:59 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin extra socuvano reg-99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
06 јан. 12:57 ,

VW Passat 1.9 tdi -03

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 12:36 , ,

OPEL CORSA -02

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
06 јан. 12:36 , ,

Peugeot 306 -00 moze zamena

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 12:32 ,

Daewoo Nubira 1.6 16v -98 mozna zamena

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
06 јан. 12:16 , ,

Opel Astra karavan 2.0 DTI -01

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 12:11 , ,

Audi A3 Attraction 1.6 -10

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
06 јан. 12:11 , ,

FORD FIESTA BENZIN 1.1 -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
06 јан. 11:31 ,

VW Golf 4 TDI 81KW -98 AUTO TETOVA

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 10:26 , ,

AUDI A6 3.0 TDI 240ks QUATTRO -10

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
06 јан. 09:29 , ,

MERCEDES C 220 CDI 143 KS 6 BRZ NOV -03 PERFEKTEN

5 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 09:01 , ,

BMW 530 d so full oprema -99 moze zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 08:32 ,

Renault Kangoo 1.9 dizel -03

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан. 21:18 , ,

Daewoo Nexia -96 Povolno

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
23 дек. 13:19 , ,

VW Passat -98 ITNO

2 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 18:13 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
12 дек. 00:32 ,

Audi A6 2.5 tdi -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 23:58 , ,

VW Passat B5.5 1.9 TDI 131 ps GPS 6 stepen menuvac

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 12:10 ,

Mercedes c220 -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 21:45 , ,

Citroen Xantia -96

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 16:30 ,

Mercedes E 280 -05

9 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 15:36 , ,

Peugeot 307 1 4HDI DIZEL -04 PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 09:10 , ,

KIA CARNIVAL -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 00:37 , ,

VW Passat 1.9 TDI 110 ks +cip reg. do 08.2015g

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 18:24 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI -06

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
25 септ. 09:32 ,

VW Polo 14 -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
18 септ. 22:45 , ,

Seat Ibiza 1.6 TDI CUPRA KIT -13

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
12 септ. 18:39 ,

Land Rover -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации