Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 31
Aixam , 9
Alfa Romeo , 1436
Alpina , 11
Artega , 1
Audi , 6881
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 7044
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 806
Chrysler , 152
Citroën , 3067
Corvette , 4
Dacia , 184
Daewoo , 742
Daihatsu , 76
DeTomaso , 2
Dodge , 62
Ferrari , 1
Fiat , 3963
Ford , 5205
GMC , 5
Great Wall , 13
Honda , 495
Hummer , 19
Hyundai , 1108
Infiniti , 7
Isuzu , 14
Jaguar , 112
Jeep , 334
Kia , 699
KTM , 2
Lada , 630
Lancia , 220
Land Rover , 462
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 13
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 805
Mercedes-Benz , 9062
MG , 5
MINI , 356
Mitsubishi , 466
Morgan , 1
Nissan , 741
NSU , 5
Opel , 9395
Peugeot , 4680
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 164
Proton , 4
Renault , 4542
Rover , 270
Saab , 65
Seat , 2645
Škoda , 1032
Smart , 295
Spyker , 2
Ssangyong , 99
Subaru , 64
Suzuki , 487
Tata , 5
Tesla , 4
Toyota , 954
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 38
VW Volkswagen , 16031
Volvo , 356
Wartburg , 8
Yugo , 605
Zastava , 375

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 17:18
Линк
Претпријатие , ,

Volvo C30 R design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
04 јул. 12:03
Линк
, ,

Renault Laguna1.9 2008

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 11:57
Линк
, ,

Mini Cooper 1.6 Benzin

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 19:17 Претпријатие ,

Opel Corsa B 1.2 33kw 1995 Avtocentar

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:16 Претпријатие ,

Seat Toledo 2.0i 85kw 1996 Avtocentar

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:16 Претпријатие , ,

Smart ForTwo Autobern

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:16 Претпријатие ,

VW Passat 1.8 55kw 1993 Avtocentar

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:15 Претпријатие ,

VW Golf 2 1.6 td 1988

3 100 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:15 Претпријатие ,

Mercedes-Benz 123 240 dizel 1981

5 100 ЕУР

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:12 Претпријатие , ,

BMW 218D active tourer automatic

16 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:11 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.6i plin Autobern

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:11 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz S 320cdi Autobern

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:10 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 2010 Autobern

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:09 Претпријатие , ,

Fiat Punto Evo 1.2i plin

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:00 , ,

Mazda Pick up 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:00 , ,

Renault Laguna II 2002 dizel

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:34 ,

Lexus RX450H

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:04 , ,

VW Caddy 1.9tdi 2009

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:04
Линк
, ,

Vw Passat 1,9 TDI

2 600 МКД

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:03 , ,

Fiat Ducato 2.3 hdi sedum sedista kombe kamioneta doka

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:47 Претпријатие ,

Ford Mustang EcoBoost premium 2018

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 17:47 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0i 2013 CH

4 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:46 Претпријатие , ,

Toyota RAV 4 2.2 D-4D 4x4 2010

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:45 Претпријатие , ,

VW Passat variant 2.0TDI 2008

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:45 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:44 Претпријатие , ,

VW Sharan 2.0 tdi bmt 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:44 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:44 Претпријатие , ,

BMW 118D 2009

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 17:43 Претпријатие , ,

VW Touran 2.0 tdi bmt dsg 2016

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:42 Претпријатие , ,

Toyota RAV4 2.0 d4d euro 6 2015

16 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:42 Претпријатие , ,

Audi A3 1.9 tdi 2008

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:42 Претпријатие , ,

Hyundai Tucson1.7crdi XPossible 2016

18 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:42 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz glk 220cdi 4matic 2010

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:41 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi united 2012

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:40 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi 2012

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:40 Претпријатие , ,

Suzuki Splash 1.0i 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие , ,

Volvo C30 R design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации