Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 27
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1401
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 6540
Bentley , 5
BMW , 6655
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 736
Chrysler , 149
Citroën , 2945
Corvette , 4
Dacia , 163
Daewoo , 712
Daihatsu , 60
DeTomaso , 1
Dodge , 54
Ferrari , 2
Fiat , 3770
Ford , 5042
GMC , 3
Great Wall , 14
Honda , 457
Hummer , 15
Hyundai , 1051
Infiniti , 4
Isuzu , 12
Jaguar , 104
Jeep , 325
Kia , 656
KTM , 2
Lada , 602
Lancia , 214
Land Rover , 429
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 738
Mercedes-Benz , 8602
MG , 5
MINI , 313
Mitsubishi , 450
Morgan , 1
Nissan , 686
NSU , 4
Opel , 8921
Peugeot , 4449
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 123
Proton , 4
Renault , 4351
Rover , 258
Saab , 62
Seat , 2462
Škoda , 962
Smart , 269
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 61
Suzuki , 466
Tata , 5
Toyota , 920
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 31
VW Volkswagen , 15411
Volvo , 346
Wartburg , 9
Yugo , 576
Zastava , 363

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

11 јун. 08:54
Линк
, ,

Opel Astra H SW 1.7cdti 92kw 125ks cosmo sport

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:44
Линк
, ,

Mercedes-Benz E 320CDI Evo

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:00
Линк
,

Mercedes-Benz A Class 170 dizel 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 17:35 ,

Peugeot 307

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:31 , ,

Yugo 55 coral

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 17:30 ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:27 ,

Peugeot 407 full oprema 2009

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:25
Линк
,

Opel Corsa D 1.3cdti uvoz od Swiss

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:21 ,

Peugeot 206 1.4 hdi XLine

1 730 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:17 , ,

Bmw 320 coupe automatic

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:14 , ,

BMW 320D automatik 2006

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:09 , ,

Opel Corsas 1.3 cdti 2009 godina

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

12 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:06 Претпријатие ,

Audi A4 allroad quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

27 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:05 Претпријатие ,

Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

12 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:03
Линк
,

Audi A4 2.0 TDI 143ks vo odlicna sostojba

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:01 ,

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:59 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220 CDI avandgarde Siljanovski

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 16:59 ,

Mercedes

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:57 , ,

Bmw X5 so 7 sedista panorama koza

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:57 , ,

Audi a8 3.0 quatro

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:52 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220 CDI avandgarde Siljanovski

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 16:48 ,

Se prodava mercedes

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 16:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:34 ,

SE PRODAVA

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:31 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks skopski neuvezen 2013

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:27 , ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:27 ,

Opel Signum 1.9 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:18 , ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 2017 PANORAMA

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:17 , ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:16 , ,

Citroen C5 2004g 2.0 Benzinec zacuvan sedan 100 kW

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации