Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 27
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1401
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 6540
Bentley , 5
BMW , 6655
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 736
Chrysler , 149
Citroën , 2945
Corvette , 4
Dacia , 163
Daewoo , 712
Daihatsu , 60
DeTomaso , 1
Dodge , 54
Ferrari , 2
Fiat , 3770
Ford , 5042
GMC , 3
Great Wall , 14
Honda , 457
Hummer , 15
Hyundai , 1051
Infiniti , 4
Isuzu , 12
Jaguar , 104
Jeep , 325
Kia , 656
KTM , 2
Lada , 602
Lancia , 214
Land Rover , 429
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 738
Mercedes-Benz , 8602
MG , 5
MINI , 313
Mitsubishi , 450
Morgan , 1
Nissan , 686
NSU , 4
Opel , 8921
Peugeot , 4449
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 123
Proton , 4
Renault , 4351
Rover , 258
Saab , 62
Seat , 2462
Škoda , 962
Smart , 269
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 61
Suzuki , 466
Tata , 5
Toyota , 920
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 31
VW Volkswagen , 15411
Volvo , 346
Wartburg , 9
Yugo , 576
Zastava , 363

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 08:43
Линк
,

VW Touran 2.0 TDI Avtomatik DSG

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:26
Линк
, ,

Dodge Caliber

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 07:21
Линк
, ,

Ford Focus 1.6 tdci

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 16:59 ,

Mercedes

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:57 , ,

Bmw X5 so 7 sedista panorama koza

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:57 , ,

Audi a8 3.0 quatro

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:52 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220 CDI avandgarde Siljanovski

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 16:48 ,

Se prodava mercedes

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 16:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:34 ,

SE PRODAVA

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:31 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks skopski neuvezen 2013

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:27 , ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:27 ,

Opel Signum 1.9 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:18 , ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 2017 PANORAMA

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:17 , ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:16 , ,

Citroen C5 2004g 2.0 Benzinec zacuvan sedan 100 kW

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:13 , ,

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:09 , ,

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:08 , ,

Peugeot 407 coupe 2,0hdi

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:04 ,

Audi A6 3.0 -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 15:55 , ,

RANGE ROVER SPORT 3.6

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:52 ,

Audi A4 180ks 2007

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:44 ,

Alfa 159

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:40 ,

BMW 316 compact

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:38 , ,

BMW 318d Sport 2013

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:25 ,

Alfa Romeo GT -07 JTDM 180ks

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:06 , ,

Renault Scenic 1.9 dci -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации