Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Polovni avtomobili - најдобриот избор за многу луѓе кои бараат квалитетен автомобил по прифатлива цена

Acura , 28
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1501
Alpina , 7
Audi , 7451
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 7530
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 891
Chrysler , 166
Citroën , 3283
Corvette , 4
Dacia , 203
Daewoo , 784
Daihatsu , 81
DeTomaso , 1
Dodge , 71
Ferrari , 1
Fiat , 4198
Ford , 5516
GMC , 5
Great Wall , 11
Honda , 532
Hummer , 21
Hyundai , 1185
Infiniti , 6
Isuzu , 11
Jaguar , 123
Jeep , 356
Kia , 748
Lada , 658
Lancia , 228
Land Rover , 518
Landwind , 1
Lexus , 51
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 10
Maybach , 4
Mazda , 843
Mercedes-Benz , 9686
MG , 7
MINI , 418
Mitsubishi , 503
Morgan , 1
Nissan , 832
NSU , 5
Opel , 10097
Peugeot , 5001
Piaggio , 10
Pontiac , 5
Porsche , 186
Proton , 5
Renault , 4833
Rover , 285
Saab , 71
Seat , 2885
Škoda , 1124
Smart , 312
Ssangyong , 111
Subaru , 71
Suzuki , 528
Tata , 7
Tesla , 12
Toyota , 1029
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 35
VW Volkswagen , 17137
Volvo , 396
Wartburg , 10
Wiesmann , 1
Yugo , 637
Zastava , 383

Разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк за продажба на polovni koli и пронајдете квалитетен auto што ќе ви служи долго време. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на koli mk од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

26 септ. 01:20
Линк
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne Sport

33 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 09:26
Линк
Автомобили , Куманово

RENAULT R19 1.9 DIZEL REG MK CELA GOD EXTRA!!!

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 16:50
Линк
Автомобили , Битола

Се продава Audi Q8 - прв сопственик.

82 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999

Вчера 01:54 Автомобили , Тетово , Боговиње

Pasat b5

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:53 Автомобили , Македонски Брод

hyundai tucson

Година: 2005
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 01:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

Golf 6

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:52 Автомобили , Тетово

BMW X3

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:52 Автомобили , Гостивар

Kamion

10 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 01:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes E220 170hp , 2014god.

19 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:52 Автомобили , Гостивар

Se prodava Passat 2003 1.9 TDI 74kw.

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 01:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 116i

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

opel corsa B benzin. 1.0

899 МКД

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 01:36 Автомобили , Куманово

Vento

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 01:36 Автомобили , Куманово

Passat RLine so celosna istorija na servis

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 01:36 Автомобили , Тетово

bmw x3

85 МКД

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 01:36 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Se prodava Matiz Daewoo

1 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 01:36 Автомобили , Гостивар

Nissan Patron 2.7 dizel

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:36 Автомобили , Гостивар

Passat

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Polo 1.2TDI 75ks full jimauto group

5 580 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 01:36 Автомобили , Битола

Citroen DS3 racing 11

8 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 01:36 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mitsubisi Colt

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 01:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Scenic III Bose Edition 2013 Facelift

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 01:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

audi tt

9 500 МКД Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 01:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Odlicna Skoda SuperB 2006ta 2.0 tdi 103kw 140ks

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Land Cruiser 4.2

28 000 МКД

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz GL 350 bluetec moze i zamena

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW X3 Xdrive 20D 190ks Business BVA8

34 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 01:36 Автомобили , Прилеп

Opel Insignia 2.0CDI automatic 160PS

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:36 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Продавам Ford Fusion 2008

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 01:11 Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat Grande Punto itno

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 23:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Kadjar 1.5dci AutoMilano

15 850 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 23:00 Автомобили , Куманово

Bmw 320d sport

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 22:50 Автомобили , Куманово

Bmw 320d sport verzija

14 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 22:41 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.9CDTI-120KS-REDIZAJN-REGISTRIRANA ZELENA KARTA

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 22:40 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H GTC 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVA!!!!!

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 22:40 Претпријатие Автомобили , Битола

PEUGEOT 308 1.4 BENZIN--70KW--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:40 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN-63KW--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!!!!

4 790 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:39 Претпријатие Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 22:39 Претпријатие Автомобили , Битола

Renault Clio III 1.5 DCI redizajn 50kw model 2010 novo

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 22:38 Претпријатие Автомобили , Битола

Skoda Octavia 1.9 TDI 105ks model 2009 novo vozilo

5 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 22:38 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:37 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Golf 5 karavan 1.9tdi 105ks bluemotion unikat

5 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 22:37 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.4 BENZIN-90KS--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVA!!!!

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 22:36 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.4 benzin redizajn model 2012 cosmo nova

5 450 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 2008 1.6hdi AutoMilano

10 350 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 22:36 Претпријатие Автомобили , Битола

Nissan Micra 1.2 benzin 59kw model 2008 novo vozilo

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:35 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 1.4 16V BENZIN--PLIN--MODEL 2009--FACE LIFT!!!!!!

3 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:35 Претпријатие Автомобили , Битола

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 -REDIZAJN--EDINSTVENO VO MK!!

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:35 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
26 септ. 22:34 Претпријатие Автомобили , Битола

Mazda 6 2.2 dizel 92kw model 2010 novo vozilo

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 септ. 22:34 Претпријатие Автомобили , Битола

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 22:28 Автомобили , Скопjе , Центар

Seat Ibiza 1.4 TDI

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 22:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

ARTEON - R LINE - 2019

31 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999

Предностите на купувањето polovni avtomobili


Купувањето на половен автомобил може да биде одличен избор за многу луѓе кои бараат автомобил по прифатлива цена. Една од најголемите предности на купувањето polovni vozila mk е пониската цена. Новите автомобили брзо губат на вредност, а и купувањето на нов автомобил може да биде значително поголема инвестиција.Одбирајќи го моделот и годината на производство, можете да пронајдете автомобил со многу опции и опрема, што би го направило истиот автомобил многу скап доколку бил нов.Половните автомобили често имаат веќе инсталирана опрема за безбедност, како што се аларми, камери за ретровизор, gorivo mk, и други функции. Купувањето на половен автомобил е и еколошки одговорен избор. Преку купувањето на веќе произведен автомобил, се намалува потребата за производство на нови автомобили, што може негативно да влијае на животната средина.Со правилна проверка и избор, купувањето на polovni avtomobili mk може да биде одличен начин да се добие квалитетен автомобил по прифатлива цена, со многу дополнителни предности.Увоз на половни возила во Македонија


Увозот на polovni avtomobili makedonija е доста застапено во Македонија, поради причини како што се ниската куповна способност на граѓаните, како и помалку развиената инфраструктура за производство на автомобили во земјата.Во Македонија постои законска регулатива за увоз на половни автомобили, со цел да се донесат najdobri polovni vozila која вклучува бројни критериуми за безбедност, квалитет и еколошки стандарди. Таквите мерки можат да вклучуваат зголемување на таксите за увоз на половни автомобили, како и зголемување на капацитетот на контролните органи да ги прегледуваат и контролираат влезовите на автомобили. Овие мерки можат да помогнат да се зголеми безбедноста на патиштата и да се намали загадувањето на воздухот.Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: gode avtomobili, koli od svajcarija, koli od germanija, koli bg, bg avtomobili, polovni avtomobili germanija и сл. ќе ги погледнете сите oglasi za avtomobili увезени од странство. Prodazba na avtomobili увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Кои марки на половни avtomobili се најдобри?Кога се зема во предвид купувањето на користени koli, најважното прашање е која марка е најдобра? Многумина можеби сметаат дека најдобриот избор е нов автомобил, но вистината е дека има многу evtini avtomobili и добри брендови на користени автомобили. Подолу ќе зборуваме за некои од најдобрите марки на користени oglasi avtomobili.Toyota koli niska cena


Toyota е една од најпопуларните марки на автомобили во светот. Тоа е бренд кој е познат по својата издржливост и ефикасност. Koristeni avtomobili од брендот Toyota се познати по тоа што имаат долг животен век и можат да издржат многу километри без да имаат големи проблеми. Toyota Camry, Corolla и RAV4 се само некои од најпопуларните модели на марката Toyota кои можете да ги погледнете на oglasnik za avtomobili.Honda


Honda е уште една марка на автомобили која е позната по својот квалитет и долг животен век. Koristeni koli на марката Honda се сметаат за одличен избор поради нивната економичност и ниските трошоци за одржување. Honda Civic, Accord и CR-V се само некои од најпопуларните модели на марката Honda.Subaru polovna kola na lizing


Subaru е марка која е позната по својата издржливост. Kola koristena од брендот Subaru има одлична репутација поради нејзината висока издржливост. Subaru Impreza, Legacy и Outback се само некои од најпопуларните модели на марката Subaru.Ford


Ford е марка на polovna kola која е позната по својата издржливост и моќ. Користените автомобили koli polovno на марката Ford се сметаат за одличен избор поради нивната моќност и долг век на траење. Ford F-150, Mustang и Explorer се само некои од најпопуларните модели.Oglasi za prodazba na avtomobili - половни или нови автомобили


На Пазар3 може да купите користен avto по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата avtomobili prodazba и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Kupi prodaj avtomobili од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили од autocentar mk и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу мала километража по неверојатна цена.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации