Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 27
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1401
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 6540
Bentley , 5
BMW , 6655
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 736
Chrysler , 149
Citroën , 2945
Corvette , 4
Dacia , 163
Daewoo , 712
Daihatsu , 60
DeTomaso , 1
Dodge , 54
Ferrari , 2
Fiat , 3770
Ford , 5042
GMC , 3
Great Wall , 14
Honda , 457
Hummer , 15
Hyundai , 1051
Infiniti , 4
Isuzu , 12
Jaguar , 104
Jeep , 325
Kia , 656
KTM , 2
Lada , 602
Lancia , 214
Land Rover , 429
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 738
Mercedes-Benz , 8602
MG , 5
MINI , 313
Mitsubishi , 450
Morgan , 1
Nissan , 686
NSU , 4
Opel , 8921
Peugeot , 4449
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 123
Proton , 4
Renault , 4351
Rover , 258
Saab , 62
Seat , 2462
Škoda , 962
Smart , 269
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 61
Suzuki , 466
Tata , 5
Toyota , 920
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 31
VW Volkswagen , 15411
Volvo , 346
Wartburg , 9
Yugo , 576
Zastava , 363

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 12:17
Линк
,

VW Touareg 3.0 V6 TDI 286 HP

57 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
11 јун. 13:02
Линк
Претпријатие , ,

VW Touran 2010 2.0 TDI

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 12:05 ,

Mini One 1.6 Ch

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:02 ,

Alfa Romeo 147 JTDm -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:59 , ,

BMW 118 dizel 2004

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:58 ,

Peugeot 206 1.1

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:58 , ,

Audi A3 2.0TDi 3xS-LINE 2009g UNIKAT

8 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:58 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1,6 TDCI 95 KS 2011 UVOZ HOLANDIJA !

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:57 Претпријатие ,

VW Touran 1.6 tdi 105ks 2011

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:57 Претпријатие ,

Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:57 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 tdi 143ks 2008 navi xenon

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!!

6 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:56 Претпријатие ,

Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:53
Линк
, ,

VW Golf 2.0 TDI

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:45 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 2006 5 VRATI

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:44 ,

BMW 320D Modern-Line 2014

11 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:44 ,

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:38 , ,

SE PRODAVA PEUGEOT 107

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
Денес 11:37 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1,4 TDCI TITANIUM 2010 START-STOP STAKLO !

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:37 , ,

Renault Megane 1.9 DCI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:37 Претпријатие ,

VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:36 , ,

Mercedes-Benz C270 Avangarde

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:35 , ,

BMW GT550i 2012

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:34 , ,

Mecedes-Benz A 150 klasa 2006

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 11:33 ,

BMW 118d -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:32 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
Денес 11:25 Претпријатие ,

BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ 148000KM - 07..MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:20 Претпријатие , ,

Hyundai i20 1.4CRDI edinstven vo MK 2011

4 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:17 Претпријатие ,

Bmw 320D 163ks nov uvoz 2006 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:17 , ,

Golf 5

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:17 Претпријатие ,

HONDA CIVIC 2,2 DIZEL 2009 SPORT , EKSTRA !

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:17 Претпријатие ,

CITROEN C2 1,1 BENZIN 2007 PERFEKTEN 110.000 KM !

1 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:12 Претпријатие ,

Bmw 320D 163ks nov uvoz 2006 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:10 , ,

BMW 320

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:07 , ,

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:05 Претпријатие ,

HYNDAI ATOS PRIME 1,1 BENZIN 2006 EKSTRA !

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:05 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDm 120 KS 107000 KM NOV - 09..MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:02 , ,

OPEL ASTRA 1.4BENZIN 66KW ODLICNA

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации