Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 27
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1401
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 6540
Bentley , 5
BMW , 6655
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 736
Chrysler , 149
Citroën , 2945
Corvette , 4
Dacia , 163
Daewoo , 712
Daihatsu , 60
DeTomaso , 1
Dodge , 54
Ferrari , 2
Fiat , 3770
Ford , 5042
GMC , 3
Great Wall , 14
Honda , 457
Hummer , 15
Hyundai , 1051
Infiniti , 4
Isuzu , 12
Jaguar , 104
Jeep , 325
Kia , 656
KTM , 2
Lada , 602
Lancia , 214
Land Rover , 429
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 738
Mercedes-Benz , 8602
MG , 5
MINI , 313
Mitsubishi , 450
Morgan , 1
Nissan , 686
NSU , 4
Opel , 8921
Peugeot , 4449
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 123
Proton , 4
Renault , 4351
Rover , 258
Saab , 62
Seat , 2462
Škoda , 962
Smart , 269
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 61
Suzuki , 466
Tata , 5
Toyota , 920
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 31
VW Volkswagen , 15411
Volvo , 346
Wartburg , 9
Yugo , 576
Zastava , 363

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 14:37
Линк
,

Audi A6 3.0 Quattro 2010

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:56
Линк
Претпријатие , ,

VW Caddy 2.0 tdi 102hp euro 6 2019 prv gazda

16 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 16:54
Линк
,

VW Scirocco 2.0 benzin 2008

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 10:45 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.7 cdti 110ks 2013 cosmo sport extra

5 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:45 ,

Renault Latitude 2.0 dizel 175ks 2011

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Fiat Linea 1.3 mjet 2010 perfektna na MK tabli

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDI face 2011 92ks perfektna

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Fiat Bravo 2.0 mjet 165ks euro 5 2010 unikatno

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Mazda 3 1.6 hdi 110ks 2006 ekstra

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

VW Scirocco 1.4 tsi 122ks facelift 2010 perfektno

6 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

8 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Nissan Juke 1.5dci 110ks 2011 perfekten

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E250 cdi 204ks avantgarde perfekten

12 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:44 , ,

Audi A4 3.0 204ks

14 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:43 Претпријатие ,

Fiat Linea 1.3 mjet 2010 perfektna na MK tabli

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:43 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:43 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDI face 2011 92ks perfektna

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:42 Претпријатие ,

Fiat Bravo 2.0 mjet 165ks euro 5 2010 unikatno

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:42 Претпријатие ,

Mazda 3 1.6 hdi 110ks 2006 ekstra

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:41 Претпријатие ,

VW Scirocco 1.4 tsi 122ks facelift 2010 perfektno

6 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:41 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

8 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:40 Претпријатие ,

Nissan Juke 1.5dci 110ks 2011 perfekten

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:36 , ,

Golf 5

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:33
Линк
, ,

Mercedes-Benz C200 CDI blue efficiency

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:31 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2i 59kw benzin Auto Kodeks

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:31 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 tdi 68ks 10 Auto Kodeks

4 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive 2017 Neuvezeno

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 10:24 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 190 PS 4MOTION

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:24
Линк
, ,

Renault Kangoo 4x4 2002

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:22 , ,

Lifan 320 nov test model

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:17 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 190 PS 4MOTION

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:16 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 tdi dsg 2012

7 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:16 , ,

Renault Megane od prv gazda

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:15 Претпријатие ,

VW Crafter 35 2.0 tdi 2012 klima

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:12 Претпријатие , ,

Zastava Turbo Rival Iveco 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:09 , ,

Mercedes-Benz B200 cdi dizel odlicno socuvano vozilo

4 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:09 , ,

FORD MUSTANG

16 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 09:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации