Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 18
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1314
Alpina , 7
Audi , 5985
Bentley , 1
BMW , 6070
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 673
Chrysler , 145
Citroën , 2665
Corvette , 3
Dacia , 155
Daewoo , 650
Daihatsu , 64
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3465
Ford , 4689
GMC , 2
Honda , 421
Hummer , 13
Hyundai , 963
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 95
Jeep , 309
Kia , 599
KTM , 1
Lada , 587
Lancia , 210
Land Rover , 388
Landwind , 1
Lexus , 36
Lincoln , 11
Maserati , 3
Mazda , 654
Mercedes-Benz , 7971
MG , 5
MINI , 279
Mitsubishi , 426
Morgan , 1
Nissan , 619
NSU , 3
Opel , 8304
Peugeot , 4016
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 112
Proton , 4
Renault , 4095
Rover , 251
Saab , 54
Seat , 2246
Škoda , 853
Smart , 255
Spyker , 1
Ssangyong , 90
Subaru , 61
Suzuki , 423
Tata , 5
Toyota , 793
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 25
VW Volkswagen , 14168
Volvo , 291
Wartburg , 7
Yugo , 540
Zastava , 342

Огласи за продажба на нови автомобили, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

08 авг. 17:56
Линк
, ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:47
Линк
, ,

Renault Laguna Coupe

8 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:21
Линк
Претпријатие , ,

SEAT LEON 2.0tdi -05 EXTRA BEZ NITU EDNA MANA

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 12:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:20 , ,

MERCEDES-BENZ CLS 250 CDI Exclusive NOV

34 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:19 ,

VW Tiguan 2.0 TDI Four Motion

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:18 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AUTOMATIC

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:16 ,

BMW 330 X-Drive

7 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:15 ,

Audi A4 1.9tdi -01

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:07 , ,

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:02 ,

Alfa Romeo 147 JTDm -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:01 , ,

Jeep Cherokee

13 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:58 Претпријатие , ,

VW GOLF 7 1.6TDI -16

11 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:58 Претпријатие , ,

GREAT WALL HOVER H5 -12

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:58 , ,

Bmw 318 Registrirana cela godina

5 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:58 , ,

OPEL MERIVA 1.4 -16

6 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:54 ,

BMW 120d Sport paket Registriraно

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:52 , ,

FIAT MULTIPLA

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:46 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

11 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:44 ,

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:44 ,

Land Rover Range Rover Vogue TDV8

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:42 Претпријатие , ,

Toyota Corolla -04

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:39 , ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:37 , ,

Renault Megane 1.9 DCI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:36 , ,

Mercedes-Benz C270 Avangarde

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:34 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:34 ,

VW Passat 2.0 -13

13 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:33 ,

BMW 118d -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:30
Линк
, ,

Volvo S60 D3

8 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:26 , ,

PEUGEOT 306 2.0 HDI -01 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:26 , ,

Mercedes-Benz GLK 320 -08

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
Денес 11:22 , ,

SMART FORTWO -02

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:10 , ,

BMW 320

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:07 , ,

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:02 Претпријатие , ,

MERCEDES CLS 320CDI 7G Tronic Menjac “TOP SOSTOJBA

11 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:01 ,

VW Passat

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:01 , ,

VW Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfortline

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. 

 

Продажба на половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите за да ги подредите огласите по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на коли увезени од странство

 

Продажба на нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило.

Кон почеток