Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на чамци, едрилици и кајчиња

Нови и половни бродови за веслање, едрилици, чамци за веслање и педалинки. Погледнете ги огласите за продажба на педалини, едрилици, чамци и друго на Пазар3.мк.


Разгледајте ја целосната понуда или користете ги филтерите за полесно пребарување, и пронајдете бродови за веслање и едрилици по најдобри цени.

Пронајдете различни видови на едрилици, чамци и педалинки на Пазар3.мк. Разгледајте ги огласите за продажба на бродови за веслање, едрилици, кајак и педалини. Нови и половни пловила.Продажба на едрилици, чамци за веслање, кајчиња и педалинки


Дали поседувате едрилица, чамец за веслање, кајак, или педалинка која веќе не Ви е потребна? Се наоѓате на правото место! Најлесна и најбрза продажба на пловила може да направите преку Пазар3.мк! Пронајдете купувачи од цела Македонија, кои се заинтересирани за купување на едрилици, чамци или кајчиња.Купувате нови или половни чамци?


Maestral camci, camec Elan, брод едрилица, кану Tobako, педалинки и други пловила по најповолни цени ќе најдете на Пазар3.мк
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации