Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Бродови и Водни скутери | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бродови и Водни скутери,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бродови и Водни скутери | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 ноем. 13:06 Моторни бродови , Охрид

Kajce so penta Yamaha 9.9

3 500 ЕУР

13 ноем. 20:06 Моторни бродови , Охрид

Ponton

600 ЕУР

27 септ. 01:36 Друго , Охрид

Edrilica od Holandsko proizvodstvo

13 септ. 04:13 Моторни бродови , Охрид

Camec odlicen Kajce

800 МКД

12 септ. 16:10 Моторни бродови , Охрид

Plasticen Camec

11 септ. 19:07 Претпријатие Моторни бродови , Охрид

Tomos 4

350 ЕУР

28 јул. 13:02 Моторни бродови , Охрид

Gliser Four Winns Vista 248

38 500 ЕУР

13 јул. 18:09 Бродови за веслање/Едрилици , Охрид

Prodavam kajce

2 700 ЕУР

09 јул. 21:32 Моторни бродови , Охрид

Formula 5.0 mercrusier

23 000 ЕУР

16 јун. 19:16 Моторни бродови , Охрид

Се продава глисер

14 јун. 14:38 Претпријатие Воден скутер , Охрид

Skuter SeaDoo

6 500 ЕУР

10 јун. 05:49 Моторни бродови , Охрид

Se prodava gliser so kabina

38 999 ЕУР

05 мај 12:54 Моторни бродови , Охрид

Gliser Tahoe 265

35 000 ЕУР

24 апр. 09:50 Моторни бродови , Охрид

Mal brod

11 500 ЕУР

22 мар. 17:27 Моторни бродови , Охрид

REGAL EMPRESS 200 XL

14 000 ЕУР

22 јан. 18:38 Бродови за веслање/Едрилици , Охрид

Kajce komplet so tenda

1 500 ЕУР Намалена цена

26 ноем. 09:51 Моторни бродови , Охрид

Gliser Rinker Captiva

25 окт. 14:10 Моторни бродови , Охрид

Gliser Pasara

3 000 ЕУР Намалена цена

19 авг. 13:18 Моторни бродови , Охрид

Kajce Camec

04 авг. 00:38 Моторни бродови , Охрид

Chamec terhi 4110 so tohatsu 30hk

8 500 ЕУР

14 јул. 21:11 Моторни бродови , Охрид

Gliser Rinker Captiva

35 000 ЕУР

06 јул. 09:31 Друго , Охрид

Pedalinki vo odlicna sostojba

29 јун. 16:53 Моторни бродови , Охрид

Motoren camec so vnatresen motor

22 000 ЕУР

26 јун. 07:29 Бродови за веслање/Едрилици , Охрид

Erdilica ultra 24

7 500 ЕУР

21 јун. 22:43 Моторни бродови , Охрид

Gliser mnogo dobar

12 000 ЕУР

21 јун. 10:18 Друго , Охрид

Vodni rekviziti

13 јун. 13:50 Друго , Охрид

Camec so dolzina od 7.40m

07 јун. 21:38 Друго , Охрид

Se prodava camec pasara

2 350 ЕУР Намалена цена

23 мај 20:22 Моторни бродови , Охрид

Brod metalen dizel vo Ohrid

8 000 ЕУР

23 мај 20:22 Моторни бродови , Охрид

Brod metalen dizel vo Ohrid

8 000 ЕУР

16 мај 17:59 Моторни бродови , Охрид

Katamaran so prikolka

6 000 ЕУР

02 мај 19:12 Друго , Охрид

Pedalinki komplet

500 ЕУР

22 апр. 11:49 Моторни бродови , Охрид

Crown Boat OCTO 47 SC nov gliser

8 700 ЕУР

22 апр. 11:18 Моторни бродови , Охрид

Crown Boat Hobby 465 gliser

5 900 ЕУР

16 фев. 22:55 Моторни бродови , Охрид

Katamaran Sun Tracker Lt

25 000 ЕУР

02 окт. 16:40 Моторни бродови , Охрид

Nov katamaran

17 авг. 13:19 Друго , Охрид

Продавам охридско кајче.

12 авг. 13:16 Моторни бродови , Охрид

Gliser Starkraft

6 500 ЕУР

22 јул. 15:56 Делови и додатоци , Охрид

Yamaha penta donesena od Svajcarija

1 200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бродови и Водни скутери на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бродови и Водни скутери | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации