Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на скутери на вода

Yamaha , 9
Kawasaki , 5
Polaris , 1
SeaDoo , 10

Погледнете ја понудата на најнови огласи низ цела Македонија во категоријата "Воден скутер". Се продаваат скутери на вода од различни брендови по најдобри цени. Брзо и едноставно купете се што Ви е потребно за вистинско уживање на вода!

10 апр. 03:34 ,

Seadoo rxt 255 -08

4 500 ЕУР

Продажба на скутери на вода

Погледнете ги сите огласи за продажба на скутери на вода. Во категоријата "Воден скутер" се продаваат половни скутери на вода од различни марки и модели, како на пример: скутер kawasaki, скутер yamaha, skuter sea doo, voden skuter polaris, jet ski yamaha и други видови на скутери на вода.

Доколку поседувате воден скутер кој сакате да го продадете, најлесна и наједноставна продажба на скутери на вода мое да направите преку Пазар3.мк!

Продавање и купување на користени скутери на вода во Македонија

Се продава воден скутер во Охрид, Скопје, Гостивар, Битола и други места низ државата. Користете ги достапните филтери за пребарување доколку сакате да купите воден скутер од одреден град или населба.
Кон почеток