Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Мопеди (под 50cc) | Kymco

Agility , 30
Drug model , 24
MXU , 2
People S , 1
11 мај 15:58 , ,

Motor 125

1 600 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток