Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Aprilia

Atlantic , 27
Drug model , 65
Leonardo , 10
Pegaso , 14
RS , 39
RSV , 12
Scarabeo , 30
Shiver , 5
SR , 10
SX , 1
25 јун. 03:14 , ,

Cenata ne e fiksna

1 100 ЕУР

Година: 2017
13 јун. 22:33 , ,

Motori

1 800 ЕУР

Година: 2007
09 јун. 21:00 ,

Се продава Aprilia

1 500 ЕУР

Година: 2013
03 јун. 00:56 ,

Aprilia sr 125cc

1 100 ЕУР

Година: 2002
09 мај 20:21 , ,

Hamachi r15 registriran i osiguran

1 200 ЕУР

Година: 2018
20 апр. 15:55 ,

Tomos

250 ЕУР

Година: 2016
14 апр. 17:42 ,

Aprilija Tuareg 125

1 000 ЕУР

Година: 1990
21 авг. 14:23 ,

Aprilia 125cc 2t

500 ЕУР

Година: 2001
04 авг. 01:12 ,

Aprilia sport city 200 2007

1 400 ЕУР

Година: 2007
27 јул. 15:38 ,

APRILIA 200 KUBIKA

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
14 апр. 21:31 ,

Aprilija 125 rsv

1 900 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток