Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Aprilia | Drug model

09 мај 20:21 , ,

Hamachi r15 registriran i osiguran

1 200 ЕУР

Година: 2018
14 апр. 17:42 ,

Aprilija Tuareg 125

1 000 ЕУР

Година: 1990
21 авг. 14:23 ,

Aprilia 125cc 2t

500 ЕУР

Година: 2001
04 авг. 01:12 ,

Aprilia sport city 200 2007

1 400 ЕУР

Година: 2007
27 јул. 15:38 ,

APRILIA 200 KUBIKA

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
12 септ. 20:05 ,

Aprilia 200cc

1 150 ЕУР

Година: 2007
01 јул. 18:16 ,

Aprilia 200cc

1 200 ЕУР

Година: 2006
03 јун. 16:19 , ,

Aprilia dobro socuvana

Година: 1990
23 мај 19:40 ,

Aprilia 200cc

1 200 ЕУР

Година: 2006
01 мај 03:24 ,

Bagi 250 cc

1 000 ЕУР

Година: 2010
04 ноем. 11:02 ,

Motor Apen

650 ЕУР

Година: 1998
09 септ. 18:42 ,

Aprilia RS4 125

2 800 ЕУР

Година: 2016
22 авг. 00:57 ,

Aprilia Sportcity

1 250 ЕУР

Година: 2005
09 јул. 11:34 ,

Aprilia Sportcity 200

1 300 ЕУР

Година: 2006
24 јун. 23:49 , ,

Motor 50cc

250 ЕУР

Година: 2010
15 јун. 13:22 ,

Aprilia

1 500 ЕУР

Година: 1998
13 мај 14:22 ,

Motor skuter 150cc

330 ЕУР

Година: 2005
09 апр. 17:36 ,

Aprilia 125cc

Година: 2008
09 фев. 15:10 ,

Aprilia SXV 550 Supermoto

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
09 окт. 23:47 ,

APRILIA 200cc -08

1 550 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток