Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Aprilia | Leonardo

03 мај 17:26 ,

APRILIA Leonardo 250

1 190 ЕУР

Година: 2003
17 јан. 22:21 , ,

Aprilia Leonardo itno

1 200 ЕУР

Година: 2000
02 окт. 15:38 , ,

Skuter Aprilia moze zamena

1 100 ЕУР

Година: 2012
12 окт. 16:26 ,

Aprilia 160cc -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
28 мај 20:28 ,

Aprillia vespa 125

820 ЕУР

Година: 2002
16 мај 12:29 , ,

Aprilia 125

900 ЕУР

Година: 2001
Кон почеток