Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Aprilia | Pegaso

29 мар. 17:14 , ,

Aprilia 650 Pegasos Strada

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
19 авг. 23:55 ,

Aprilia Pegaso -98

1 400 ЕУР

Година: 1998
20 јун. 05:17 ,

Aprillia Pegaso -13

230 ЕУР

Година: 2013
20 јун. 05:17 ,

Aprillia Pegaso -13

240 ЕУР

Година: 2013
30 мар. 00:38 ,

APRILIA PEGASO 650

1 600 ЕУР

Година: 2002
28 авг. 07:48 ,

Aprilia Pegaso 650 -03

Година: 2003
Кон почеток