Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Aprilia | Shiver

17 јул. 21:43 ,

Aprilia Shiver 750

3 400 ЕУР

Година: 2009
15 јул. 12:34 ,

Aprilia Shiver Gt 750 ABS 2009 godina

4 700 ЕУР

Година: 2009
Кон почеток