Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Cagiva | Drug model

03 фев. 20:36 ,

Cagiva mito 125cc 2T -06

1 500 ЕУР

Година: 2006
Кон почеток