Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Ducati

Diavel , 1
Drug model , 17
Monster , 19
Panigale , 1
Scrambler , 5
07 авг. 20:41 , ,

Ducati Monster

6 600 ЕУР

Година: 2015
04 авг. 21:27 ,

Ducati Monster 695

1 ЕУР

Година: 2007
08 јул. 17:02 , ,

SE PRODAVA

7 700 ЕУР

Година: 2008
05 јун. 07:52 ,

Ducati Monster 620

Година: 2007
28 апр. 18:08 , ,

Ducati Hypermotard 1100

Година: 2008
28 мар. 11:31 , ,

Ducati Hypermotard

4 490 ЕУР

Година: 2011
29 јул. 11:18 , ,

DUKATI Monster

7 000 ЕУР

Година: 2017
20 јун. 08:02 ,

Ducati monster 696

4 300 ЕУР

Година: 2008
18 јун. 17:22 , ,

Ducati Hypermotard 1100

5 000 ЕУР

Година: 2008
02 апр. 12:48 ,

Ducati

4 750 ЕУР

Година: 2009
26 јул. 00:29 ,

Ducati Panigale 1199

15 500 ЕУР

Година: 2016
02 јул. 10:45 ,

DUCATI MONSTER 696

3 200 ЕУР

Година: 2010
13 јун. 16:18 ,

Ducati

4 700 ЕУР

Година: 2008
02 јун. 14:23 , ,

Motor Ducati Multistrada

11 000 ЕУР

Година: 2013
23 септ. 21:58 , ,

Ducati moze i zamena

4 000 ЕУР

Година: 2007
12 септ. 15:46 , ,

Ducati 848

8 800 ЕУР

Година: 2008
31 јул. 17:28 , ,

Ducati Scrambler icon

6 000 ЕУР

Година: 2015
05 јул. 19:52 , ,

Ducati Multistrada 1100 cc

5 950 ЕУР

Година: 2008
02 мај 21:12 , ,

Ducati Icon

6 500 ЕУР

Година: 2015
22 мар. 08:41 , ,

Ducati Scrambler Full Throttle -16

8 500 ЕУР

Година: 2016
24 јан. 23:20 ,

Ducati Multistrada

2 600 ЕУР

Година: 2005
18 авг. 10:50 , ,

Multistrada 1200

12 000 ЕУР

Година: 2012
09 јул. 19:35 ,

Ducati 999 -07

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
08 мај 22:53 , ,

Ducati Scrambler Icon -15

Година: 2015
Кон почеток