Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Ducati | Drug model

08 јул. 17:02 , ,

SE PRODAVA

7 700 ЕУР

Година: 2008
28 апр. 18:08 , ,

Ducati Hypermotard 1100

Година: 2008
28 мар. 11:31 , ,

Ducati Hypermotard

4 490 ЕУР

Година: 2011
18 јун. 17:22 , ,

Ducati Hypermotard 1100

5 000 ЕУР

Година: 2008
23 септ. 21:58 , ,

Ducati moze i zamena

4 000 ЕУР

Година: 2007
12 септ. 15:46 , ,

Ducati 848

8 800 ЕУР

Година: 2008
02 мај 21:12 , ,

Ducati Icon

6 500 ЕУР

Година: 2015
09 јул. 19:35 ,

Ducati 999 -07

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Кон почеток