Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Ducati | Multistrada

02 јун. 14:23 , ,

Motor Ducati Multistrada

11 000 ЕУР

Година: 2013
05 јул. 19:52 , ,

Ducati Multistrada 1100 cc

5 950 ЕУР

Година: 2008
24 јан. 23:20 ,

Ducati Multistrada

2 600 ЕУР

Година: 2005
18 авг. 10:50 , ,

Multistrada 1200

12 000 ЕУР

Година: 2012
Кон почеток