Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Ducati | Panigale

26 јул. 00:29 ,

Ducati Panigale 1199

15 500 ЕУР

Година: 2016
Кон почеток