Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Gilera

DNA , 5
Drug model , 12
Nexus , 21
Runner , 20
Вчера 15:48
Линк
,

Gilera Nexus

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007

Вчера 16:32 ,

Gillera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
Вчера 15:48 ,

Gilera Nexus

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
20 јул. 12:19 ,

Gilera Nexus -09

2 466 ЕУР

Година: 2009
20 мај 02:14 , ,

Gilera GP-800 -09

Година: 2009
10 мар. 13:32 ,

Gilera GP800 -09 KAKO NOV

Година: 2009
19 јул. 21:12 ,

Gilera Runner

1 600 ЕУР

Година: 2005
26 јун. 16:37 ,

Gilera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
26 јун. 13:09 ,

Kros Gilera 125

750 ЕУР

Година: 2000
16 апр. 14:13 ,

GILERA GP800 -11

5 000 ЕУР

Година: 2012
21 ноем. 14:29 , ,

Gilera Nexus vo odlicna sostojba

2 150 ЕУР

Година: 2010
16 ноем. 20:21 , ,

Gilera gp800

4 300 ЕУР

Година: 2009
09 мај 11:34 ,

Gilera Runner SP 125

750 ЕУР

Година: 2003
06 апр. 14:08 ,

Gilera Nexus 300 -09 godina

Година: 2009
19 окт. 21:48 ,

Gilera G 150 Sport

1 300 ЕУР

Година: Постари од 80-тите
23 септ. 12:33 ,

Gilera Runner 250cc Full Malossi

950 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
28 авг. 20:26 ,

Gilera Runner VXR200

1 500 ЕУР

Година: 2003
20 јун. 17:56 , ,

Gilera ST200

2 200 ЕУР

Година: 2010
14 јун. 22:00 , ,

Skuter motor

300 ЕУР

Година: 2008
24 мај 10:06 , ,

Gilera Nexus 300cc

2 999 ЕУР

Година: 2011
03 ноем. 09:24 ,

Gilera Runner SP125 -02

750 ЕУР

Година: 2002
23 септ. 21:18 , ,

Gilera Nexus 300

3 000 ЕУР

Година: 2010
16 авг. 11:47 , ,

Gilera RC 125 -99

550 ЕУР

Година: 1999
04 авг. 14:38 , ,

Gilera Nexus 250 cc

2 200 ЕУР

Година: 2008
14 мар. 19:34 ,

Gilera Runner 180 2T

1 100 ЕУР

Година: 2000
16 авг. 09:38 , ,

Skuter Gilera Stalker

Година: 2001
20 мај 23:21 ,

Skuter Gilera Runer -00

750 ЕУР

Година: 2000
Кон почеток