Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Gilera | Nexus

20 јул. 12:19 ,

Gilera Nexus -09

2 466 ЕУР

Година: 2009
28 мар. 19:04 ,

Gilera Nexus

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
21 ноем. 14:29 , ,

Gilera Nexus vo odlicna sostojba

2 150 ЕУР

Година: 2010
06 апр. 14:08 ,

Gilera Nexus 300 -09 godina

Година: 2009
24 мај 10:06 , ,

Gilera Nexus 300cc

2 999 ЕУР

Година: 2011
23 септ. 21:18 , ,

Gilera Nexus 300

3 000 ЕУР

Година: 2010
04 авг. 14:38 , ,

Gilera Nexus 250 cc

2 200 ЕУР

Година: 2008
Кон почеток